:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Unijne pieniądze dla Gminy Lubraniec

Inwestycje, Unijne pieniądze Gminy Lubraniec - zdjęcie, fotografia

W lipcu 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu władze Lubrańca podpisały umowę w zakresie przyznania pomocy w kwocie ponad 150 tyś zł na realizację zadania pn. „Modernizacja płyty stadionu miejskiego w Lubrańcu”.

Podpisania umowy dokonali burmistrz Lubrańca Stanisław Budzyński wraz ze skarbnikiem gminy Ewą Janicką. Natomiast wręczenia dokumentu dokonał marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki.

Wsparcie finansowe zostało udzielone w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Celem jak zaznaczył burmistrz Stanisław Budzyński jest poprawa dostępności niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i kulturalnej poprzez modernizację płyty stadionu miejskiego w Lubrańcu polegającej między innymi na wymianie murawy, zainstalowaniu nawadniania i odwadniania.

Unijne pieniądze dla Gminy Lubraniec komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się