:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

W Choceniu rywalizowali strażacy ochotnicy. Kto na szczycie? [ZDJĘCIA]

Karate, Choceniu rywalizowali strażacy ochotnicy szczycie [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

W minioną sobotę tj. 10 lutego br. w hali sportowej w Choceniu odbył się IX Powiatowy Turniej Piłki Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Włocławskiego.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Strażacy z powiatu włocławskiego udowodnili, że radzą sobie nie tylko w akcjach pożarniczych, ale i na boisku.

Cieszę się, że te zawody się odbywają, druhowie mają okazję rywalizować na boisku i trenować sprawność poprzez sport. To jest organizacja, która nie tylko zajmuje się gaszeniem pożarów, bezpieczeństwem mieszkańców, ale również zdrową rywalizacją. Pragnę podziękować ZP ZOSP RP we Włocławku druhowi Marianowi Mikołajczykowi i wójtowi Gminy Choceń Romanowi Nowakowskiemu za inicjatywę i integrowanie strażaków - powiedział starosta włocławski Kazimierz Kaca.

W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące 6 gmin: Baruchowo, Choceń, Kowal, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek. Zwyciężyła drużyna z Gminy Lubraniec. Drugie miejsce zajęli zawodnicy OSP Kowal, a trzecie OSP Baruchowo.

Mimo, że to turniej towarzyski, to jednak emocji było wiele. Gra była znakomita, dostarczyła wielu wrażeń zarówno zawodnikom jak i kibicom. Cieszę się, że zawodnicy mieli ochotę tak żywiołowo grać. Była znakomita zabawa, rywalizacja sportowa, a o to właśnie przede wszystkim w grach zespołowych chodzi - podsumował wójt Roman Nowakowski.

Puchary i dyplomy  wręczyli:  prezes ZP ZOSP RP we Włocławku druh Marian Mikołajczyk, starosta włocławski Kazimierz Kaca, wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski.

Zwycięska drużyna z turnieju zagra w Wojewódzkim Turnieju OSP Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

W Choceniu rywalizowali strażacy ochotnicy. Kto na szczycie? [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się