:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

W Lubrańcu uczczą Narodowe Święto Niepodległości [PROGRAM]

Rozrywka, Lubrańcu uczczą Narodowe Święto Niepodległości [PROGRAM] - zdjęcie, fotografia

11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu Lubraniec zostanie udekorowany flagami państwowymi i flagami gminnymi. Pojawią się one na placu 3 Maja przy pomniku poświęconym Poległym za Wolną  i Niepodległa Polskę, przy pomniku św. Jana Pawła II oraz na budynkach publicznych. Samorząd lubraniecki apeluje również do mieszkańców Lubrańca i Gminy Lubraniec do wywieszenia flag narodowych na swoich domach.

PROGRAM OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

godz. 10.00 - Kościół Parafialny w Lubrańcu

Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz samorządowych, pocztów sztandarowych, delegacji szkół, instytucji , zakładów pracy, organizacji społecznych i orkiestry dętej OSP Lubraniec.

godz.11.00 – plac 3 Maja

Złożenie kwiatów przy pomniku poświęconym Poległym za Wolną i Niepodległą Polskę.

godz. 11.30 – cmentarz parafialny w Lubrańcu

Złożenie kwiatów na grobach żołnierskich.

godz. 17.00 – sala widowiskowa Lubranieckiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego - Widowisko patriotyczne „Droga do Wolności” w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Aleksndra Kamińskiego w Lubrańcu oraz uroczyste wręczenie tytułów: ZASŁUŻONY DLA GMINY LUBRANIEC i HONOROWY OBYWATEL GMINY LUBRANIEC.

W Lubrańcu uczczą Narodowe Święto Niepodległości [PROGRAM] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się