:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

Weekend we Wzorcowni pod znakiem Zdrowia. Czekają bezpłatne konsultacje i badania

Polecamy, Weekend Wzorcowni znakiem Zdrowia Czekają bezpłatne konsultacje badania - zdjęcie, fotografia

Konsultacje medyczne i zbiórka krwi podczas drugiej edycji Targów Zdrowia we Wzorcowni Włocławek oraz Rejestracja dawców szpiku Fundacji DKMS  już w ten weekend we Wzorcowni.

Już w najbliższą sobotę, 17 -go października, w godz. 11.00- 17.00, na placu Grodzkim przed Wzorcownią odbędą się Targi Zdrowia organizowane przez Fundację Caietanus z Włocławka. Również w tym dniu oraz w niedzielę odbędzie się rejestracja dawców szpiku kostnego dla 18-letniego Maćka. Organizatorem tej akcji  jest Fundacja DKMS. 

Targi Zdrowia – bezpłatne konsultaje, badania oraz zbiórka krwi

Celem tej akcji jest dotarcie z ofertą prozdrowotną oraz promowanie profilaktyki zdrowotnej. Organizatorzy chcą promować dobre nawyki, sprzyjające zachowaniu i poprawie zdrowia, kondycji fizycznej oraz dobrego samopoczucia. W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka krwi. Prowadzone będą również bezpłatne konsultacje oraz badania: pomiar cukru, ciśnienia, wagi oraz badanie wzroku i słuchu. 

Obecni na wydarzeniu wystawcy przedstawią ofertę prozdrowotną.

W tym roku do akcji włącza się Centrum Diagnostyczno-Lecznicze Filia RCO (onkologia) we Włocławku,  z badaniami mammograficznymi i cytologicznymi, które będą wykonywane w tym dniu (17.09.16r) przy ul. Królewieckiej 2 we Włocławku, w godz. 12.00- 15.00 dla chętnych kobiet 50+.

Patronat na wydarzeniem, podobnie jak w zeszłym roku, objął Prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski.

Rejestracja dawców szpiku kostnego na placu Grodzkim.

Również w sobotę oraz w niedzielę na placu Grodzkim odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego dla 18-letniego Maćka, organizowana przez Fundację DKMS. Od 10:00 do 18:00 dyżur pełnić będą wolontariusze z Fundacji, którzy pomogą w wypełnieniu kwestionariusza i pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka - badanie jest całkowicie bezbolesne. 

Wystarczy poświęcić kilka minut, aby poprzez rejestrację w bazie danych potencjalnych dawców dać komuś szansę na życie.


Weekend we Wzorcowni pod znakiem Zdrowia. Czekają bezpłatne konsultacje i badania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się