:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Wielki zjazd przedsiębiorców pod Brześciem. Zaprezentowało się ponad 80 firm [ZDJĘCIA]

Polityka, Wielki zjazd przedsiębiorców Brześciem Zaprezentowało ponad [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

To już drugie spotkanie Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek” z przedstawicielami Partnerskiego Klubu Biznesu.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

W dniu 8.02.2018 r. zainaugurowano lunchem biznesowym w Restauracji Falborek Gmina Brześć Kujawski spotkanie przedsiębiorców różnych branż. Podczas lunchu przedsiębiorcy mieli okazję się zaprezentować oraz nawiązać kontakty w celu zwiększenia sprzedaży produktów czy usług. Projektem objęte jest już 15 klubów i ponad 2000 firm z całej Polski. W pierwszym Lunchu Biznesowym Łokietek Biznes Klub uczestniczyło około 100 firm.

Gości powitała Justyna Gruszecka sekretarz Zarządu Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek” a w szczególności: burmistrza Brześcia Kujawskiego Wojciecha Zawidzkiego, naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich i Promocji Tomasza Chymkowskiego, prezesa Partnerskich Klubów Biznesu Radosława Rogiewicza, viceprezesa Gminnego Klubu Sportowego i koordynatora projektu „Łokietek Biznes Klub” Mariusza Kaczmarka.

Przystąpiliśmy do ogólnopolskiego projektu pn. Partnerskie Kluby Biznesu. Naszym potencjałem są dzieci i na tym będziemy bazować i budować rozwój sportowy - nadmieniła Justyna Gruszecka.

Burmistrz Wojciech Zawidzki bardzo ciekawie przedstawił walory historyczne i turystyczne obszarów administrowanych oraz wspomniał o intensywnie rozwijających się terenach inwestycyjnych Brzeskiej Strefy Gospodarczej.

O znaczeniu, rozwoju i nowych perspektywach Brzeskiej Strefy Gospodarczej mówił naczelnik Tomasz Chymkowski.

Projekt zaprezentował i  poprowadził spotkanie prezes Partnerskich Klubów Biznesu Radosław Rogiewicz.

Podczas spotkania udało nam się porozmawiać z przedstawicielami firm.

Jak zaznaczył Piotr Popławski prezes firmy "Wspieramy Sprzedaż" ważnym elementem udziału w tym zjeździe była możliwość spotkania się z szeroką grupą przede wszystkim kibiców, pasjonatów klubu sportowego, nawiązania kontaktów, poznania się, wymiany wszelkich uwag i  propozycji.

Jesteśmy firmą sprzedaż.pl stąd też proponujemy nawiązanie współpracy, która ma na celu nic innego jak zwiększenie sprzedaży i poprawę wyników -powiedział prezes Piotr Popławski

Zauważyłem ogromny potencjał wśród różnych branż. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem samochodów i oferuje rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów. Mając na uwadze fakt, że samochód jest wizytówką każdego biznesmena stąd pomysł aby połączyć te dwie koncepcje BMW i spotkań biznesowych. Przygotowaliśmy ofertę uniwersalną do zapoznania się indywidualnego oraz ekspozycję samochodową - powiedział Patryk Madej kierownik Działu Sprzedaży Samochodów.

Poprosiliśmy naczelnika Tomasza Chymkowskiego o podsumowanie spotkania biznesowego, który nie ukrywa, że jest mile zaskoczony frekwencją i bardzo dużym zainteresowaniem projektem.

Cieszymy się, że przyjechały firmy z Grudziądza, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, czy Wrocławia. Mam nadzieję, że już za miesiąc spotkamy się w jeszcze w większym gronie. Cieszę się, że ten projekt jest realizowany z jednej strony dla sportu, a z drugiej w kontekście tego co się dzieje u nas na terenach inwestycyjnych. To bardzo ważne, że potrafimy połączyć te dwie kwestie. Rozmowy kuluarowe pokazują, że robimy to dalej z jeszcze większym zaangażowaniem. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będą tego efekty - spuentował naczelnik Tomasz Chymkowski.

 

Wielki zjazd przedsiębiorców pod Brześciem. Zaprezentowało się ponad 80 firm [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się