:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Wisiał już na linie. Dramatyczna akcja policji w regionie

Informacje lokalne, Wisiał linie Dramatyczna akcja policji regionie - zdjęcie, fotografia

Mundurowi zdjęli pętlę z szyi nieprzytomnego mężczyzny, a następnie zaczęli go reanimować, przywracając funkcje życiowe.  Dzięki szybkiej i profesjonalnej interwencji policjanci z Izbicy Kujawskiej uratowali 44-latka, który chciał odebrać sobie życie. 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (28.01.18) około południa w Izbicy Kujawskiej. Wówczas na telefon alarmowy zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że chce odebrać sobie życie, po czym się rozłączył. Ze zgłoszenia nie wynikało gdzie może znajdować się desperat, jednak izbiccy policjanci st. asp. Radosław Czernielewski i st. sierż. Jarosław Bączkowski, bazując na nazwisku zgłaszającego wytypowali osobę i niezwłocznie udali się do miejsca jej zamieszkania.

Jak się wkrótce okazało, dotarli tam dosłownie w ostatniej chwili. W jednym z pomieszczeń zastali nieprzytomnego mężczyznę z zawieszoną na szyi pętlą. Natychmiast zaczęli go ratować - odcięli pętlę, a następnie przystąpili do reanimacji. Dzięki udzielonej przez mundurowych pomocy 44-latek odzyskał oddech i świadomość. Do czasu przyjazdu wezwanej przez policjantów karetki, mężczyzna pozostawał pod opieką funkcjonariuszy, którzy kontrolowali jego funkcje życiowe.

Po raz kolejny, dzięki szybkiej pomocy policjantów nie doszło do tragedii.

Wisiał już na linie. Dramatyczna akcja policji w regionie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się