:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wjechała rowerem wprost pod ciężarówkę przewożącą beton. Zmarła na miejscu [FOTO]

Nakielscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na ul. Poznańskiej w Nakle. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 65-letnia kobieta wjechała rowerem wprost pod ciężarówkę przewożącą beton. Cyklistka zginęła na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Poznańskiej w Nakle wpłynęło do dyżurnego nakielskiej policji w piątek (4.08.17) o 9.30. Na miejscu wypadku pracowali policjanci referatu ruchu drogowego oraz kryminalni, a nadzorował ich prokurator.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 65-letnia kobieta, jadąc rowerem po chodniku nagle wjechała na przejście dla pieszych wprost pod jadącą drogą ciężarówkę przewożącą beton. Na skutek doznanych obrażeń mieszkanka gminy Szubin zmarła na miejscu.

Ciężarowym manem kierował 57-letni nakielanin. Kierowca był trzeźwy. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Nakła pod nadzorem prokuratora.

Wjechała rowerem wprost pod ciężarówkę przewożącą beton. Zmarła na miejscu [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się