:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Włocławscy policjanci prowadzą akcję w kościołach

Ludzie_, Włocławscy policjanci prowadzą akcję kościołach - zdjęcie, fotografia

W niedzielę (08.10.17) włocławscy policjanci spotkali się z wiernymi w Parafii św. Antoniego w Czerniewicach, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Mundurowi informowali wiernych m.in. o tym, jak nie paść ofiarą fałszywego „wnuczka”, czy „policjanta”, czy też jak uniknąć zagrożeń w sieci. Mówili również o bezpieczeństwie na drogach i rozdawali odblaski.

Policjanci wykorzystują wszelkie możliwe sposoby, aby dotrzeć do mieszkańców i porozmawiać o ważnych sprawach. Okazją ku temu były niedzielne (08.10.17) msze święte w Parafii św. Antoniego w Czerniewicach (pow. włocławski). Na zaproszenie proboszcza ks. Tomasza Króla funkcjonariusze wydziału prewencji włocławskiej komendy dwukrotnie spotkali się z wiernymi.

Jedno ze spotkań mundurowi skierowali do osób dorosłych, głównie seniorów. Podczas rozmowy z osobami starszymi policjanci radzili jak nie dać się oszukać fałszywemu „wnuczkowi”, czy też „policjantowi”.

Z kolei z młodzieżą funkcjonariusze dyskutowali o zagrożeniach XXI wieku, w tym o cyberprzemocy i uzależnieniach.

Wszyscy wierni mogli też usłyszeć wiele cennych rad na temat bezpieczeństwa na drodze. Mundurowi zwracali uwagę na ważną rolę elementów odblaskowych, zachęcali do ich noszenia i rozdawali odblaski uczestnikom nabożeństwa.

Włocławscy policjanci prowadzą akcję w kościołach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się