:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Włocławska lewica chce pomóc seniorom. Co proponują?

Polityka, Włocławska lewica pomóc seniorom proponują - zdjęcie, fotografia

Włocławska Karta Seniora to postulat włocławskiej lewicy, o którym podczas konferencji zorganizowanej pod koniec ubiegłego tygodnia we Włocławku poinformowali Piotr Kowal i radny Jarosław  Hupało. Stosowny wniosek   do włocławskiego ratusza złożyli  działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej.  Jak nadmienił Piotr Kowal takie karty funkcjonują już  w kraju np. we Wrocławiu, Lublinie Krakowie, Warszawie czy Bydgoszczy. 

Karta to projekt skierowany do osób po 60. roku życia. Bez względu na dochody miałaby uprawniać do ulg i rabatów na towary i usługi, oferowane przez firmy, które włączą się do programu.

Takie programy są potrzebne chociażby po to,  aby tworzyć grupy zainteresowania i  integrować  środowisko. Najlepszym rozwiązaniem problemu seniorów byłoby godne  podwyższenie rent i emerytur,  ale niestety jako włocławskie SLD nie mamy  na to wpływu, dlatego proponujemy realny program, który da seniorom możliwość rozwijania zainteresowań -  mówił Piotr Kowal z SLD.

Włocławska lewica chce pomóc seniorom. Co proponują? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się