:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

WOŚP 2017 Włocławek. Ewelina Lisowska już w niedzielę we Włocławku !!!

Rozrywka, WOŚP Włocławek Ewelina Lisowska niedzielę Włocławku - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 15 stycznia w całej Polsce, w tym we Włocławku, odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na ulice naszego miasta wyruszy 507 wolontariuszy, by zbierać datki dla najmłodszych i najstarszych (w tym roku WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów).

Dnia 11 stycznia we włocławskim ratuszu odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca atrakcje tegorocznego finału.

Serdecznie wszystkich zapraszam do udziału w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i do pobicia kolejnego rekordu zbiórki na rzecz dzieci i seniorów! – powiedział prezydent Włocławka Marek Wojtkowski, który przekazał na „orkiestrową” aukcję koszulkę Marcina Gortata z autografem słynnego koszykarza.

W ramach Finału WOŚP, we Włocławku odbędą się liczne imprezy, akcje i koncerty, a o godz. 20.00 przed Halą Mistrzów zabłyśnie tradycyjne „Światełko do nieba”.

Podczas Koncertu „Włocławek dla Orkiestry” wystąpią: Ewelina Lisowska, Game Cover, DJ Nova i DJ Mathi

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych popowych wokalistek młodego pokolenia. Przygodę z muzyką zaczynała już w dzieciństwie – ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, w klasie gitary klasycznej. Po szkole rozpoczęła współpracę z zespołem Nurth, w którym udziela się pod pseudonimem Evelynn. Grupa grała muzykę w stylistyce rocka wzbogaconego elementami hardcore’u i post-hardcore’u. Piosenkarka popularność zdobyła jednak jako solistka, występując w programach talent show: „Mam talent” i „X Factor”. Ewelina mimo młodego wieku ma już na koncie płyt trzy płyty: „Aero-Plan”, „Nowe horyzonty” i „Ponad wszystko” – ostatni wydany w listopadzie 2016 roku. Utwory z nich cieszą się ogromną popularnością w serwisie YouTube. Osiągały też wysokie miejsca na listach przebojów największych stacji radiowych w Polsce: RMF FM, Radia Zet i Eski. Supportowała również Nelly Furtado. Jest laureatką „Superjedynki” w kategorii „SuperArtystka” i wielu nagród Eska Music Awards.

Game Cover to włocławski zespół coverowy, grający polskie utwory rockowych legend głównie z lat 80-tych m.in.: Perfect, Lady Pank, Oddział Zamknięty.

Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń znajdziesz tutaj (kliknij)

WOŚP 2017 Włocławek. Ewelina Lisowska już w niedzielę we Włocławku !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się