:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

WOŚP 2017 Włocławek. Ponad pół tysiąca wolontariuszy będzie kwestować we Włocławku, Brześciu, Baruch

Kultura i rozrywka, WOŚP Włocławek Ponad pół tysiąca wolontariuszy będzie kwestować Włocławku Brześciu Baruch - zdjęcie, fotografia

W najbliższą niedzielę 15 stycznia w całej Polsce, w tym we Włocławku, odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na ulice naszego miasta wyruszy 507 wolontariuszy, by zbierać datki dla najmłodszych i najstarszych (w tym roku WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów).

W najbliższy piątek, tj. 13 stycznia o godz. 16.30 w Centrum Kultury Browar B. rozpoczną się szkolenia wolontariuszy, którzy tego dnia odbiorą również puszki i serduszka.

Program znajdziesz tutaj (kliknij)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w najbliższym regionie.

W trakcie Finału WOŚP, tj. w dniu 15 stycznia w godzinach od 13.00 do 20.00 w Hali Sportowej w Baruchowie odbędzie się akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku. (program tutaj kliknij)

Akcja polegać będzie na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Potencjalnym dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek od 18 do 55 roku życia.

W akcji wezmą udział również: Brześć Kujawski ( program tutaj kliknij ), Lubień Kujawski (program tutaj kliknij) i gmina Włocławek (program tutaj kliknij)

WOŚP 2017 Włocławek. Ponad pół tysiąca wolontariuszy będzie kwestować we Włocławku, Brześciu, Baruch komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się