:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wybory samorządowe we Włocławku 2018. Znamy jedynki komitetu Postaw na Włocławek

W dniu 10 września 2018 rok w Hotelu Riverside Jacek Kuźniewicz lider komitetu wyborczego” "Postaw na Włocławek” zaprezentował „jedynki” na listach wyborczych w tegorocznych wyborach samorządowych w poszczególnych okręgach wyborczych.

To nowy początek w historii naszego Komitetu Wyborczego, tego ruchu spontanicznego. Zaczynamy kampanię wyborczą - powiedział Jacek Kuźniewicz podczas konferencji prasowej.

Powstaliśmy po to, aby zmieniać miasto Włocławek, by nadać mu dynamikę w rozwoju. Żeby rozruszać to ukochane miasto, w którym żyjemy od wielu, wielu lat. – kontynuował Kuźniewicz.

Jak podkreślił Jacek Kuźniewicz zakończone zostało zbieranie list z podpisami i w tym tygodniu zostaną złożone do Komisji Wyborczej za co podziękowania złożył włocławianom, którzy wsparli listę podpisami. Ta akcja przerosła najśmielsze oczekiwania lidera komitetu wyborczego PnW, ponieważ udało się ich zebrać prawie 3 tysiące. Jak nadmienił lider po zarejestrowaniu list na kandydatów do rady i na prezydenta komitet będzie w dalszym ciągu zabiegał o wsparcie włocławian.

Komitet wyborczy ”Postaw na Włocławek” pokaże te obszary, w których chcą działać intensywnie, które będą dla nich podstawą programową. Stawiają na gospodarkę i jej rozwój jak również na bezpieczeństwo. Nie będą obiecywać gruszek na wierzbie. Nie będą także mówić o rzeczach, które nie są możliwe do zrealizowania. Będą pokazywać to co jest realne do wykonania, co będzie miało twarde oparcie w finansach. Będzie to kampania bezpośrednia „od drzwi do drzwi”.

Jacek Kuźniewicz zaprezentował osoby, które znane są we włocławskim środowisku, jednak nie są to osoby kojarzone z partiami politycznymi, a raczej z działalnością społeczną.

Jakub Piotrowski (Śródmieście);

Wiesłąw Malendowicz (Kazimierza Wielkiego i Zawiśle)

Karolina Klimecka Łaptuta ( Małe Południe)

Jacek Kuźniewicz (Duże Południe, Michelin)

Krzysztof Czajka ( Zazamcze).

Stawiamy na ludzi, którzy mają dorobek, są niezależni, którzy nie upatrują w samorządzie włocławskim źródła biznesu. To są ludzie, którzy mają swój określony dorobek życiowy, dorobek biznesowy, doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju działalności i to daje gwarancję takiej harmonijnej współpracy ponad podziałami politycznymi – podkreślił Kuźniewicz.


Wybory samorządowe we Włocławku 2018. Znamy jedynki komitetu Postaw na Włocławek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się