:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wybory samorządowe Włocławek 2018: Znamy jedynki Zjednoczonej Prawicy

Zjednoczona Prawica we Włocławku zarejestrowała listy  wyborcze oraz zaprezentowała osoby, które na listach będą „jedynkami” i jak podkreślił kandydat na prezydenta Jarosław Chmielewski są to osoby, z którymi che  on wziąć odpowiedzialność za miasto Włocławek.

Na Starym Rynku we Włocławku w dniu 13 września br.odbyła się w tej sprawie  konferencja prasowa.

Na Śródmieściu listę Zjednoczonej Prawicy otwiera radny PiS, Dariusz Jaworski, obecny radny Rady Miasta Włocławek, osoba niezwykle zasłużona dla miasta jednocześnie prezes Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym.

Na kolejnym osiedlu Zawiśle, Kazimierza Wielkiego w okręgu nr 2 "jedynką" będzie Daria Stachowiak, społecznik i przedsiębiorca.

Jedynką na liście na Małym Południu będzie z kolei radny PiS, Krzysztof Kowalski, obecnie radny Rady Miasta Włocławek. Reprezentuje on środowisko oświaty włocławskiej.

Duże Południu i Michelin będzie nr jeden Janusz Dębczyński, natomiast na Zazamczu radny Stanisław Krzemieniewski.

13 września br. kandydat na prezydenta Włocławka w tegorocznych wyborach samorządowych zapowiedział rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Od dziś będziemy przekonywać mieszkańców Włocławka do naszego programu. Będziemy spotykać się z mieszkańcami  na poszczególnych osiedlach, chcemy wziąć odpowiedzialność za miasto. Włocławek powinien się rozwijać tak, jak na to zasługuje i tak jak powinien być postrzegany na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Ruszamy do boju, ruszamy po zwycięstwo - powiedział Jarosław Chmielewski.


Wybory samorządowe Włocławek 2018: Znamy jedynki Zjednoczonej Prawicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się