:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Wybuch i pożar we Włocławku. Ewakuowano sześć osób

Społeczeństwo, Wybuch pożar Włocławku Ewakuowano sześć osób - zdjęcie, fotografia

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przyczyny wybuchu, którego skutkiem był pożar mieszkania w centrum Włocławka. Sześć osób, w tym troje dzieci ewakuowało się przed przybyciem służb ratowniczych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W sobotę (10.02.2018) przed godziną 12 dyżurny został powiadomiony o wybuchu i pożarze budynku mieszkalnego wolnostojącego przy Al. Fryderyka Chopina we Włocławku. Po dotarciu mundurowi zabezpieczyli teren potrzebny do akcji służb ratowniczych i kierowali ruchem na skrzyżowaniu. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, a będące w budynku sześć osób zdążyło uciec przed przybyciem służb. Po zakończonych działaniach pożarniczych śledczy wspólnie z prokuratorem oraz biegłym z dziedziny pożarnictwa zbierali ślady potrzebne do ustalenia okoliczności powstania pożaru. Wstępnie ustalono, że przyczyną powstania pożaru było rozszczelnienie się instalacji kuchennej zasilanej z butli gazowej.

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności przy korzystaniu z instalacji wykorzystującej zasilanie gazem z butli. Takie urządzenia muszą być całkowicie sprawne. Jeżeli wyczujemy uwalniający się gaz to nigdy nie włączajmy światła oraz innych urządzeń elektrycznych. Jeżeli jest taka możliwość otwórzmy okna i drzwi celem minimalizacji powstania pożaru i opuśćmy budynek informując służby ratownicze.

Wybuch i pożar we Włocławku. Ewakuowano sześć osób komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się