:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Wygraj bilety na Polską Noc Kabaretową 2017 we Włocławku [KONKURS]

Polecamy, Wygraj bilety Polską Kabaretową Włocławku [KONKURS] - zdjęcie, fotografia

Już niebawem bo 7 października br. w Hali Mistrzów we Włocławku kolejna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno - niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczą Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniosą się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

POLSKA NOC KABARETOWA 2017

07.10.2017 GODZ. 20:00

WŁOCŁAWEK, HALA MISTRZÓW

Sprzedaż biletów - sklep muzyczny „MUSIC JOKER”, Informacja Turystyczna

Informacje, zamówienia zbiorowe: 604 692 822

A my mamy dla Was do rozdania dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytania:

Kto wystąpi podczas Polskiej Nocy Kabaretowej 2017 we Włocławku?

Dlaczego zaproszenie ma trafić właśnie do Ciebie?

Zapraszamy także do polubienia naszego fanpaga na Facebooku: https://www.facebook.com/promocjewloclawskie polubienia wpisu o konkursie i udostępnienia go na Facebooku.

Wysyłając odpowiedź prosimy podać imię, nazwisko, adres i nr telefonu.

Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi!

Konkurs zakończy się 30 września 2017 roku o 23:00.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: [email protected] w temacie wpisując: POLSKA NOC KABARETOWA 2017 Włocławek – KONKURS

Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej e-mailem.

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrodę w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji pomocjewloclawskie.pl. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem współpracownikiem firmy Promocje włocławskie lub podmiotów od niej zależnych.

Wygraj bilety na Polską Noc Kabaretową 2017 we Włocławku [KONKURS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się