:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Wygraj gęś na świąteczny obiad [KONKURS 2017]

Polecamy, Wygraj gęś świąteczny obiad [KONKURS 2017] - zdjęcie, fotografia

Już nie tylko rogal na śniadanie 11 listopada. Od tego roku w porze obiadowej to gęsina gościć będzie na kujawskich  stołach w imieniny Świętego Marcina!

A dla naszych czytelników mamy 10 świeżych gęsich tuszek. Otrzymają je autorzy najciekawszych odpowiedzi nadesłanych na nasz konkurs. Jak wziąć udział w naszym konkursie i wygrać gęsinę?

Konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego "Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina"

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na gęsinę i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać gęś na świąteczny stół?

Wysyłając odpowiedź prosimy podać imię, nazwisko, telefon, datę urodzenia.

Nagrodzimy 10 najciekawszych odpowiedzi! Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: [email protected] w temacie wpisując: Gęsina na św. Marcina 2017 - KONKURS

Konkurs kończy się 27 października 2017 r. o godzinie: 19:00

Zwycięzcy konkursu poinformowani zostaną o wygranej e-mailem.

Zwycięzcy odbiorą nagrodę we Włocławku na Parkingu Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego, Bechiego 2 w dniu 4 listopada 2017 roku.

Zapraszamy także do polubienia naszego fanpaga na Facebooku:  https://www.facebook.com/promocjewloclawskie  polubienia wpisu o konkursie i udostępnienia go na Facebooku.

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrodę w konkursie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji pomocjewloclawskie.pl. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem współpracownikiem firmy Promocje włocławskie  lub podmiotów od niej zależnych.

Wygraj gęś na świąteczny obiad [KONKURS 2017] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się