:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Wyjątkowy koncert wkrótce we Włocławku

Rozrywka, Wyjątkowy koncert wkrótce Włocławku - zdjęcie, fotografia

III Liceum im. Marii Konopnickiej we Włocławku oraz Teatr Impresaryjny im. W. Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza do udziału w wyjątkowym koncercie z okazji obchodów stulecia LMK.

Gershwin na cztery ręce tak zatytułowana jest ta niepowtarzalna impreza muzyczna, która odbędzie się w piątek, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku.

Przed Państwem zaprezentują się muzycy - wybitnie uzdolnieni absolwenci LMK, którzy w formie prezentu - niespodzianki dla zaszczytnej jubilatki zapraszają na niezapomnianą podróż w krainę wrażeń i emocji.

Usłyszą Państwo gwiazdy estrady, jak Aneta Figiel - znana m.in. z programu „Jaka to melodia?”, Anna Sokołowska-Alabrudzińska - piosenkarka i aktorka musicalowa, Tomasz i Maciej Stroynowscy - pianiści, kompozytorzy, aranżerzy, koncertujący w Polsce i wielu innych krajach Europy.

Obcować będą Państwo z muzyką George’a Gershwina graną w duecie oraz wyjątkowymi, popisowymi numerami wokalnymi z różnych epok z akompaniamentem fortepianu.

Bilety w cenie 20 PLN do nabycia w kasie Teatru Impresaryjnego. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację obchodów stulecia Liceum Marii Konopnickiej.

 


Wyjątkowy koncert wkrótce we Włocławku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się