:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Wypadek drogowy w Szpetalu Górnym. Policja szuka świadków

Społeczeństwo, Wypadek drogowy Szpetalu Górnym Policja szuka świadków - zdjęcie, fotografia

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 11 listopada 2017 roku na ulicy Włocławskiej w Szpetalu Górnym.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynik, że 11 listopada 2017r. około godz. 18:00 na ulicy Włocławskiej w Szpetalu Górnym kierujący pojazdem osobowym marki BMW na skrzyżowaniu z ulicą Lipową zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd osobowy marki Chevrolet. Pojazd marki BMW poruszał się z kierunku Fabianek w kierunku Włocławka, natomiast pojazd Chevrolet poruszał się z kierunku Włocławka w kierunku Fabianek. Uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala.

W związku z koniecznością ustalenia dokładnych okoliczności policja prosi świadków tego wypadku o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 54/414-56-55 lub 414-56-oo i tel. alarmowe 997, 112.

Wypadek drogowy w Szpetalu Górnym. Policja szuka świadków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się