:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Wypadek na A1 pod Włocławkiem. Samochód osobowy uderzył bariery energochłonne

Społeczeństwo, Wypadek Włocławkiem Samochód osobowy uderzył bariery energochłonne - zdjęcie, fotografia

W piątek 22.12.2017 około godz:16:55 w miejscowości Przywieczerzyn na Autostradzie A1 samochód uderzył w bariery energochłonne.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy Nissan Almera po uderzeniu w bariery energochłonne, stojący na pasie włączającym się do ruchu autostrady A1 ( wyjazd z MOP Kałęczynek ) w kierunku Łodzi. Kierowca oraz pasażer znajdowały się poza pojazdem. Osoby te nie zgłaszały żadnych dolegliwości – informuje Mariusz Blodoszewski z PSP we Włocławku

Działania staży polegały na odłączeniu akumulatora, uprzątnięciu skutków zdarzenia oraz zabezpieczeniu miejsca. Na czas prowadzenia działań przez straż i policję prawy pas ruchu oraz pas włączający były zamknięte. W momencie zabezpieczenia pasa ruchu przez służbę autostradową działania zakończono. Na miejscu pozostała policja prowadząc dalsze czynności.

W akcji udział brał zastęp GBA 2,5/16/2,5 z JRG 1 we Włocławku oraz GBA 2,5/16 z OSP Janowice.

Wypadek na A1 pod Włocławkiem. Samochód osobowy uderzył bariery energochłonne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się