:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wypadek na autostradzie A1 w Gminie Włocławek. Zderzyły się dwa samochody [FOTO]

Do wypadku na odcinku autostrady A1 w powiecie włocławskim w miejscowości Ludwinowo doszło w środę (8 sierpnia 2018 roku) w Gminie Włocławek. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala. Dwa inne samochody uszkodziły odłamki.

W środę 8 sierpnia br. tuż po godzinie 23:20 włocławska policja została poinformowana o wypadku drogowym na autostradzie A1 na pasie ruchu w kierunku Gdańska nieopodal miejscowości Ludwinowo w Gminie Włocławek.

Mundurowi po dotarciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że 40-letnia kierująca seatem podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu doprowadziła do zderzenia z audi kierowanym przez 57-latka. Audi w wyniku uderzenia zjechało na pas oddzielający jezdnie, gdzie uderzyło w bariery ochronne, a później zatrzymał się na lewym pasie jezdni. Natomiast seat zjechał i zatrzymał się na poboczu w odległości około 300 metrów od zdarzenia – mówi sierż. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku

Obaj kierowcy z audi i seata trafili do szpitala z obrażeniami. Oprócz tego w zdarzeniu uszkodzone zostały dwa inne pojazdy, które jechały w kierunku Łodzi przez odłamki z pojazdów biorących udział w zdarzeniu. W Iveco została uszkodzona szyba, a w dacii przebite opony. Obaj kierowcy z wypadku byli trzeźwi.

Dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia, które prowadzą policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora.

Wypadek na autostradzie A1 w Gminie Włocławek. Zderzyły się dwa samochody [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się