:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wypadek na lotnisku w Kruszynie. 17-latka skakała ze spadochronem. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala

Ludzie_, Wypadek lotnisku Kruszynie latka skakała spadochronem Śmigłowiec zabrał szpitala - zdjęcie, fotografia

W środę (09.08.2017r.) na lotnisku w podwłocławskim Kruszynie wypadkowi uległa 17-latka. Dziewczyna wykonywała samodzielny skok ze spadochronem. Z obrażeniami nóg przetransportowana została do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Po godz. 8.00 dyżurny włocławskiej policji został powiadomiony o wypadku z udziałem spadochroniarza, do którego doszło na lotnisku w podwłocławskim Kruszynie. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci i prokurator.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letnia mieszkanka województwa małopolskiego wykonywała samodzielny skok ze spadochronem. Do wypadku doszło w czasie lądowania. W wyniku tego zdarzenia dziewczyna doznała obrażeń nóg i przetransportowana została przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Teraz policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowanie, które wyjaśni okoliczności tego zdarzenia. O wypadku powiadomiona została Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Wypadek na lotnisku w Kruszynie. 17-latka skakała ze spadochronem. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się