:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wypadek w Bieganowie. Ford zderzył się z ciężarową Scanią [FOTO]

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w środę 29.08.2018 roku w Bieganowie. Ford zjechał na drugi pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy.

Do kolizji doszło w środę 29 sierpnia 2018 roku tuż po godzinie 12:00 na DW 266 w Bieganowie. Z ustaleń mundurowych wynika, iż prowadząca samochód marki ford mondeo jechała w stronę Dobrego. W drugą stronę jechał samochód ciężarowy marki Scania z naczepą.

Na łuku drogi 41-latka kierująca osobówką, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w bok ciężarówki. Siła zderzenia była tak duża, że uszkodziła dwa koła w aucie ciężarowym i wyrwała przednie koło z forda. Szczęśliwie kierujący nie odnieśli poważnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów

Kierująca Fordem została ukarana mandatem i punktami karnymi. Mandatu nie ustrzegł się również kierowca Scanii, który jechał ze zbyt wysoką prędkością.

Wypadek w Bieganowie. Ford zderzył się z ciężarową Scanią [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 13:06:04

    Dlaczego nie napisaliście, że zgodnie z wydrukiem tachografu na 40 jechał 82 km/h. Facet nie panował nad ciężarówką i w obawie przed wypadnięciem z łuku ściął zakręt?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 13:11:28

    Dlaczego nie napisaliście, że zgodnie z wydrukiem tachografu na 40 jechał 82 km /h. Facet nie panował nad ciężarówką i w obawie przed wypadnięciem z łuku ściął zakręt? Nikt mu nie wyjechał.

Dodajesz jako: Zaloguj się