:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Wypadek w Łąkiem. Samochód uderzył w drzewo. Sprawca odkręcił tablice i rzucił się do ucieczki

W ostatnią sobotę (07.07.2018) doszło do wypadku drogowego, w którym samochód uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w Łąkiem w powiecie lipnowskim. Kierujący samochodem marki citroen wypadł z zakrętu, wpadł do rowu i ostatecznie uderzył w drzewo. Świadkowie wyciągnęli poszkodowanych z pojazdu. W czasie kiedy udzielano poszkodowanemu pomocy kierujący zabrał tablice rejestracyjną i rzucił się do ucieczki.

Do zdarzenia doszło w sobotę tuż po godzinie 18-tej. Mundurowi na miejscu zastali rozbity samochód osobowy marki citroen znajdujący się poza drogą. Na miejscu strażacy udzielili pomocy jednemu z uczestników wypadku. Okazało się, iż kierowca auta próbował uciec z miejsca zdarzenia. Powodem jego zachowania była zapewne to, iż był pod wpływem alkoholu.

Policjanci ustalili, że kierujący xsarą na łuku drogi prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości i alkoholu utracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu uderzając w drzewo. Świadkowie zdarzenia, którzy pospieszyli z pomocą wyciągnęli z pojazdu dwóch mężczyzn. Gdy udzielali pomocy pasażerowi pojazdu, kierujący zabrał przednią tablicę auta i zaczął uciekać przez pola. Ujęli go strażacy, którzy pierwsi pojawili się na miejscu zdarzenia – informuje mł. asp. Małgorzata Małkinska.

Woń alkoholu mogła wskazywać na to, iż był on nietrzeźwy. Kierujący odmówił badania alkomatem. To czy 36-letni mężczyzna był nietrzeźwy wyjaśnią badania krwi.

Mundurowi zatrzymali również dowód rejestracyjny citroena.

Wypadek w Łąkiem. Samochód uderzył w drzewo. Sprawca odkręcił tablice i rzucił się do ucieczki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się