:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Wypadek w pracy podczas wycinki drzew. Mężczyzna trafił do szpitala

Informacje lokalne, Wypadek pracy podczas wycinki drzew Mężczyzna trafił szpitala - zdjęcie, fotografia

Włocławscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności dwóch wypadków w pracy do jakich doszło w gminie Izbica Kujawska i we Włocławku. W pierwszym przypadku pracownik został ranny w rękę przez maszynę szlifierską, natomiast w drugim pracownik spadł z drabiny. Osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

We wtorek (12.12.17) włocławski dyżurny został powiadomiony o dwóch wypadkach w pracy. Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 9 w miejscowości Grochowiska (gm. Izbica Kujawska), gdzie podczas prac przy maszynie szlifierskiej pracownik został ranny w rękę. 21-latek przewieziony został do szpitala, natomiast mundurowi z Izbicy Kujawskiej wspólnie z biegły z dziedziny BHP ustalili wstępnie, że wykonując prace przy szlifierce pracownik nie wyłączył maszyny i odkładając metalowy pręt dotknął tarczy szlifierskiej ręką.

Do drugiego zdarzenia doszło po godz. 12 we Włocławku na terenie zakładu przy al. Kazimierza Wielkiego podczas wycinki drzew. Mundurowi pod nadzorem prokuratora prowadzili na miejscu oględziny i wstępnie ustalili, że pracownik podczas przygotowywania do wycinki drzewa wszedł na drabinę, z której spadł na ziemię z wysokości około 3-4 metrów. W wyniku upadku 55-latek odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala.

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniacz dokładne okoliczności i przyczyny wypadków. O zdarzeniach została powiadomiona inspekcja pracy.

Wypadek w pracy podczas wycinki drzew. Mężczyzna trafił do szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się