:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Wypadek z udziałem 3 samochodów. Pościg za sprawcą. Dwie osoby w szpitalu

Region_, Wypadek udziałem samochodów Pościg sprawcą osoby szpitalu - zdjęcie, fotografia

W piątek(06.04.18) około godziny 8:20 na ul. Wojska Polskiego w Lipnie doszło do wypadku drogowego. Sprawca tego zdarzenia próbował uciec. Po pościgu zatrzymali go policjanci. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do wypadku drogowego doszło w piątek (06.04.18) około godziny 8:20 na ul. Wojska Polskiego w Lipnie. 35- letni mężczyzna kierujący volkswagenem najechał na tył audi, którego 36-letnia kierująca czekała na możliwość skrętu w lewo. Następnie uderzył w zaparkowanego forda. Siłą uderzenia pojazd audi został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem.

Patrol policji z Posterunku w Kikole najechał na to zdarzenie. W trakcie udzielania pomocy osobom przez funkcjonariuszy, sprawca tego wypadku zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, po pościgu został on zatrzymany przez mundurowych.

35- latek był trzeźwy, natomiast nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto, pojazd którym się poruszał, nie posiadał polisy OC oraz ważnych badań technicznych. Mężczyzna i kobieta kierująca audi zostali przewiezieni do szpitala.

Sprawca odpowie teraz za swoje czyny przed sądem.

Wypadek z udziałem 3 samochodów. Pościg za sprawcą. Dwie osoby w szpitalu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się