:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Wypadek z udziałem motocykla w Wygodzie powiat aleksandrowski

Wypadki drogowe, Wypadek udziałem motocykla Wygodzie powiat aleksandrowski - zdjęcie, fotografia

W Wygodzie w niedzielę (15.07.2018) w powiecie aleksandrowskim doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W zdarzeniu uczestniczył motocyklista oraz kierujący samochodem osobowym marki toyota. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem osobowym wymusił pierwszeństwo motocykliście. Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W niedzielę (15.07.2018) w miejscowości Wygoda na drodze krajowej 91 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jak ustalili wstępnie na miejscu policjanci, 66-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego podczas wykonywania manewru wyprzedzania wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem m-ki Kawasaki. W wyniku tego manewru 24-letni mieszkaniec Torunia otarł motocyklem o pojazd i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje Magdalena Jóźwiak z KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

Kierowcy samochodu osobowego toyota zatrzymano prawo jazdy. Okazało się później jednak, iż motocyklista nie ma uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdów. Odpowie za to przed sądem.

Wypadek z udziałem motocykla w Wygodzie powiat aleksandrowski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się