:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wypadek z udziałem rowerzysty na K-91 pod Włocławkiem

Wypadki drogowe, Wypadek udziałem rowerzysty Włocławkiem - zdjęcie, fotografia

Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące wypadku drogowego, w którym ucierpiał 49-letni rowerzysta. Na odcinku drogi gdzie doszło do wypadku obowiązuje zakaz poruszania się rowerem.  

Wczoraj (31.07.18) służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na drodze krajowej K-91 przed wjazdem do Włocławka od strony Kowala, w którym uczestniczył rowerzysta i pojazd. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili że 49-letni rowerzysta podczas wykonywania manewru omijania stojącego na poboczu mercedesa uderzył w jego tył.

W wyniku uderzenia rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. 67-letni kierowca mercedesa był trzeźwy, natomiast od rowerzysty pobrano krew do badań w tym zakresie. Na odcinku, gdzie doszło do wypadku obowiązuje zakaz poruszania się rowerem po drodze i poboczu.

W sprawie prowadzone jest dochodzenie przez włocławskich policjantów, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczynę wypadku.

Wypadek z udziałem rowerzysty na K-91 pod Włocławkiem komentarze opinie

  • Gość123 - niezalogowany 2018-08-02 08:51:53

    1.Niech ktoś naprawi Wkoncu drogę rowerową która nie nadaje się do chodzenia a co powiedzieć do jazdy na rowerze. 2. Od kiedy auto stoi za linią ciągłą bez świateł awaryjnych i rozlożonego trójkąta ostrzegawczego czy pas boczny drogi jest miejscem parkingowym? 3. 71 lat kierowcy wybaczcie Ale powinny zmienić się przepisy wydawania prawa jazdy - czasowe na rok i na komisję lekarską

Dodajesz jako: Zaloguj się