:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wyrzucili zawiniątko przez okno samochodu. Co tam było?

Sprawy kryminalne - kronika, Wyrzucili zawiniątko przez samochodu było - zdjęcie, fotografia

Włocławscy funkcjonariusze spostrzegli kiedy podczas próby kontroli poruszającego się pojazdu za okno od strony pasażera wyrzucono jakiś pakunek. Okazało się, iż było w nim blisko 3 gramy marihuany. Policjanci zatrzymali pasażera i kierowcę do wyjaśnień. Pasażer usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek 7 sierpnia 2018 roku około godziny 17:00 funkcjonariusze w centrum Włocławka spostrzegli stojący samochód.

Na widok radiowozu kierowca ruszył i zaczął oddalać się, co wzbudziło u mundurowych podejrzenia. Policjanci postanowili sprawdzić co było powodem takiej reakcji i po daniu sygnałów do zatrzymania kierujący wykonał polecenie zatrzymując się. Jednak podczas tego manewru funkcjonariusze zauważyli jak z okna od strony pasażera zostaje wyrzucony zwitek foliowy na jezdnię – mówi sierż. Tomasz Tomaszewski z Policji we Włocławku

Policjanci zabezpieczyli susz roślinny ważący około 3 gramy oraz zatrzymali do sprawy w policyjnym areszcie kierowcę 23-latka oraz pasażera, 22-lata.

Na policji sprawdzono testerem co było w paczuszce. Okazało się, iż to marihuana.

W trakcie postępowania okazało się iż narkotyki należą do 22 latka, który usłyszał zarzut ich posiadania. Może mu grozić teraz do 3 lat więzienia.

Wyrzucili zawiniątko przez okno samochodu. Co tam było? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się