:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Wyważył drzwi do mieszkania … Teraz grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Informacje z regionu, Wyważył drzwi mieszkania Teraz grozi pozbawienia wolności - zdjęcie, fotografia

Dzielnicowy wyjaśnił sprawę włamania do mieszkania w Rypinie. Już chwilę po zgłoszeniu zatrzymał sprawcę i odzyskał skradzione przedmioty. Był nim 35-letni mieszkaniec Rypina. Mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

W piątek rano (23.02) dyżurny policji został poinformowany przez mieszkańca Rypina, że ktoś włamał się do jego mieszkania. Jak wynikało ze zgłoszenia, sprawca wyważył drzwi wejściowe, a następnie ukradł z niego m.in. telefon komórkowy oraz narzędzia o łącznej wartości ponad 200 zł.

Na miejsce pojechali kryminalni, którzy wykonywali w tej sprawie czynności procesowe. W tym czasie tamtejszy dzielnicowy przeprowadził rozpoznanie. Wytypował mężczyznę, którego podejrzewał o to włamanie i udał się po niego. Mężczyzna został zatrzymany, a w jego mieszkaniu policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z tego włamania, które zabezpieczyli i przekazali właścicielowi. Sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec Rypina.

Następnego dnia, gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

Wyważył drzwi do mieszkania … Teraz grozi mu 10 lat pozbawienia wolności komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się