:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Z Wisły wyłowiono ciała trzech mężczyzn

Policja - komunikaty policyjne, Wisły wyłowiono ciała trzech mężczyzn - zdjęcie, fotografia

Akcja aleksandrowskich policjantów trwała od niedzieli 5 sierpnia 2018 roku. Poszukiwania dotyczyły trójki mężczyzn, których ciała wyłowiono z Wisły. W niedzielę w Przypuście odnaleziono ciało 29 latka. Wczoraj wyłowiono z Wisły ciało także jego kolegi 25 letniego mieszkańca powiatu aleksandrowskiego. Odnaleziono również ciało zaginionego w Siarzewie 43 latka.

Zgłoszenie przypadkowego przechodnia aleksandrowska policja otrzymała w niedzielę. Zaniepokoiły go ubrania i rowery leżące na brzegu Wisły w miejscowości Przepust. Tego samego dnia odnaleziono ciało 29 latka. Wkrótce okazało się, że pływał z kolegą, który również nie powrócił do miejsca zamieszkania. W poniedziałek odnaleziono także ciało 25 latka.

Również w niedzielę policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie. Tym razem chodziło o 43 latka, który pozostawił w Siarzewie na brzegu Wisły motocykl. Ciało 43 latka odnaleźli toruńscy policjanci  w poniedziałek na wysokości ujścia portu zimowego Wisły.

Na tym zakończono poszukiwania. Wzięły w nich udział WOPR, policja i strażacy.

Ciała mężczyzn zabezpieczono. Aktualnie znajdują się w prosektorium. Dokładne okoliczności tragicznych wydarzeń w Siarzewie i Przepuście wyjaśni dochodzenie prowadzone przez policję.

Z Wisły wyłowiono ciała trzech mężczyzn komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się