:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Zaatakował sąsiada siekierą. Chciał go uderzyć w klatkę piersiową

Sprawy kryminalne - kronika, Zaatakował sąsiada siekierą Chciał uderzyć klatkę piersiową - zdjęcie, fotografia

W minionym miesiącu (maj 2018) mieszkaniec Lipna zaatakował siekierą sąsiada. Do utarczki doszło już dzień wcześniej. Wtedy padły również wyzwiska.

W dniu 17 maja 2018 roku do Prokuratury Rejonowej w Lipnie wpłynęły materiały z KPP w Lipnie , z których wynikało iż w dniu 14.05.2018r. mężczyzna próbował uderzyć siekierą poszkodowanego w klatkę piersiową, a gdy ten zasłonił się ręką spowodował ranę ciętą lewej dłoni.

Tego samego dnia wszczęto śledztwo W dniu 18.05.2018 roku prokurator przesłuchał podejrzanego.

Mężczyznę oskarża się m.in., iż w dniu w dniu 14 maja 2018 roku w Lipnie woj. kujawsko-pomorskie z zamiarem spowodowania u poszkodowanego ciężkich obrażeń ciała usiłował uderzyć go ostrzem siekiery w klatkę piersiowa lecz zamierzonego celu nie osiągnął, bowiem pokrzywdzony zasłonił się ręką i został uderzony w wewnętrzną część lewej dłoni a następnie po wypadnięciu sprawcy siekiery z ręki w lewe kolano, na skutek czego doznał rany ręki lewej oraz drobnej rany uda lewego co nie naruszyło prawidłowych czynności narządów na czas powyżej dni siedmiu – informuje Prokuratura we Włocławku.

Z uwagi na groźby jakie kierował w kierunku poszkodowanego postanowieniem z dnia 18 maja 2018 roku Sąd Rejonowy w Lipnie zastosował tymczasowe aresztowanie wobec oskarżonego na okres 3 miesięcy.

W chwili obecnej wykonywane są dalsze czynności procesowe w sprawie zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzeń.

Zaatakował sąsiada siekierą. Chciał go uderzyć w klatkę piersiową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się