:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Zabawa choinkowa w Goreniu Dużym. Zobaczcie jak bawiły się dzieci [ZDJĘCIA]

Polecamy, Zabawa choinkowa Goreniu Dużym Zobaczcie bawiły dzieci [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie dla Pokoleń "Rodzina” i Wójt Gminy Baruchowo Stanisław Sadowski zorganizowali kolejną już coroczną zabawę choinkową dla dzieciaków z Gminy Baruchowo.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

W dniu 17 lutego 2018 roku w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym tradycyjnie jak co roku poprowadziły konkursy, gry i zabawy dla małych mieszkańców Baruchowa dwa kolorowe klauny.

Były również konkursy, pokazy, prezentacja sprzętu oraz spora dawka wiedzy, ale także okazja by poznać i porozmawiać z policjantami i strażakami OSP Świątkowice.

Wśród atrakcji szczególną sympatię zdobył policyjny pies tropiący. Wraz ze swoim opiekunem zaprezentował dla wszystkich pokaz posłuszeństwa. Można było również obejrzeć z bliska policyjne radiowozy, samochody strażackie, sprzęt policyjny i strażacki, a nawet zrobić sobie zdjęcie. Mali mieszkańcy siadali za kółkami: czerwonego samochodu strażackiego, policyjnego z sygnałami i wcielali się w rolę policjantów i strażaków.

Nie zabrakło zimowej kąpieli, oczywiście na powietrzu, morsów Ice Comando z Baruchowo, którzy najpierw rozpoczęli przygotowania przed wejściem do wody ćwicząc na świeżym powietrzu, a potem kąpiąc się w basenie strażackim.

Cieszymy się, że mamy życzliwych przyjaciół, którzy co roku przysparzają radości naszym dzieciakom z gminy. Ta tradycja na stałe już wpisała się w kalendarz imprez. Myślę, że nadal będzie kontynuowana - powiedział wójt Stanisław Sadowski.

Siostra Sławomira Terpińskiego Prezesa Stowarzyszeniem dla Pokoleń "Rodzina”  Monika Kraśnicka podkreśliła, że na ile może wspomaga brata, a jednocześnie pomaga dzieciakom.

Na ten uroczysty dzień przygotowały wspólnie z Madzią różne zabawy z piłką, chustą, skakanką, szarfą i gry.

Staram się jak mogę aby dzieciaki były zadowolone a  ten wyjątkowy dzień na długo pozostał w ich pamięci. Poza tym te przygotowane zabawy mają odciągnąć dzieciaki od komputerów, smartfonów. Chcemy aby zapamiętały zabawy, które były z naszego dzieciństwa.

Natalia Smyczyńska przyjaciel Stowarzyszenia na uroczystość przygotowała 10 piosenek z wierszy Tuwima, typowo bajkowych np. "Mała smutna księżniczka", jak również piosenki z repertuaru Natalii Kukulskiej, które spodobały się dzieciom.

Nie obyło się bez Mikołaja, który rozdawał prezenty, paczki ze słodyczami wszystkim uczestnikom zabawy. Impreza choinkowa była możliwa dzięki sponsorom. Oprócz zabawy, paczek był i słodki poczęstunek. Było wesoło, kolorowo i zabawnie.

 

Zabawa choinkowa w Goreniu Dużym. Zobaczcie jak bawiły się dzieci [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się