:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Zabójstwo w regionie. Ciosy nożem w klatkę piersiową

Społeczeństwo, Zabójstwo regionie Ciosy nożem klatkę piersiową - zdjęcie, fotografia

Prokuratura Rejonowa w Lipnie w dniu 30 grudnia 2017 roku  wszczęła śledztwo w sprawie umyślnego pozbawienia życia Jerzego Ż. w nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku w Skępem, woj. kujawsko-pomorskie.

W dniu 30 grudnia 2017 roku Dawidowi R. przedstawiono zarzut,  że w nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku w m-ści Skępe, woj. kujawsko-pomorskie działając z zamiarem bezpośrednim pozbawieniem życia Jerzego Ż. uderzył go nożem w okolicę lewej przedniej części klatki piersiowej, co spowodowało wykrwawienie się pokrzywdzonego i w konsekwencji  jego  zgon, tj. o czyn z art. 148 § 1 kk.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Lipnie, w dniu 30 grudnia 2017 roku zastosował wobec Dawida R środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W chwili obecnej wykonywane są dalsze czynności procesowe w sprawie, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności czynu.

Zabójstwo w regionie. Ciosy nożem w klatkę piersiową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się