:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Zacięta rywalizacja w Boniewie. Sprawdź wyniki [ZDJĘCIA]

W dniach 2-3 grudnia 2017r. odbył się na Hali Sportowej w Boniewie II Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Boniewo.

Gry odbywały się w 2 grupach po 4 zespoły, gra każdy z każdym. Z każdej wchodzą do półfinału po 2 najlepsze zespoły. Półfinały rozegrane zostały na krzyż czyli 1A-2B i 1B-2A. Następnie mecz o 3 miejsce i finał. Oto składy grup:

Grupa A:

1. Jerzmanowo

2. Volley Boniewo

3. Miraż Izbica Kujawska

4. Volley Chalin

Grupa B:

1. Lubienianka

2. BKS Eco Myjnia Włocławek

3. Anwil Volleyball Team Włocławek

4. Tęcza Topólka

Kolejna edycja turnieju przyniosła wiele emocji i siatkarskiej atmosfery. To były zacięte mecze pełne zaangażowania. Zawodnikom dopisywał dobry humor i optymistyczny nastrój. Musieli być jednak wybrani i przegrani tego turnieju. Zwycięzcami turnieju została drużyna BKS Eco-myjnia Włocławek, która co warto zauważyć, obroniła tytuł sprzed roku. Z każdej drużyny uczestniczącej w fazie finałowej został wybrany najlepszy zawodnik danego teamu. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. BKS Eco-myjnia Włocławek

2. Tęcza Topólka

3. Volley Boniewo

4. Miraż Izbica Kujawska

5-6. Volley Chalin oraz Anwil Volleyball Team Włocławek

7-8. Jerzmanowo oraz Lubienianka

Organizatorzy już dziś zapraszają  wszystkich za rok.


Zacięta rywalizacja w Boniewie. Sprawdź wyniki [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się