:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Włocławek: Długosz

Dziś tj. 22 czerwca 2018 r. w  Zespole Szkół Katolickich im.  ks. Jana Długosza  odbyło  się zakończenie roku szkolnego 2017/2018.  Ks.  dyrektor Jacek Kędzierski w  wystąpieniu podkreślił, że uczniowie są bardzo zdolni.

Liceum Długosza ma bez wątpienia najzdolniejszą młodzież a we Włocławku  nie ma takiej szkoły,  gdzie by klasa miała średnią powyżej 4 - mówił Jacek Kędzierski.

To jest zdaniem  księdza dyrektora wynik rewelacyjny. Ksiądz  dyrektor złożył gratulacje i życzył uczniom szczególnie gimnazjalistom aby dołączyli do najlepszych.

Do tak elitarnego grona naszych licealistów mogą  dołączyć tylko elitarni uczniowie z klas gimnazjalnych - kontynuował.

Ksiądz nadmienił, że nie zależy szkole na ilości uczniów, ale na jakości edukacji,  nawet gdyby w tym roku miałaby być w liceum tylko jedna klasa. Ksiądz dyrektor zachęcał uczniów do uczenia się ponieważ nauka sprawia wiele radości rodzicom, nauczycielom, dyrekcji szkoły i oczywiście samym uczniom. Na koniec złożył życzenia radosnych ciepłych, słonecznych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Włocławek: Długosz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się