:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

Zapowiada się upiorna noc we Włocławku. Przyjdziesz?

Polecamy, Zapowiada upiorna Włocławku Przyjdziesz - zdjęcie, fotografia

W sobotę 28 października w klubie Taktyk sympatycy gier planszowych zmierzą się z prawdziwą magią – magią wspólnej gry. Wspierać ich będą kandydaci na czarodziejów, rywalizujacy w przepowiadanie przyszłości na podstawie światowego bestselleru – gry "Wizard".

Klub gier planszowych Taktyk w Centrum Kultury Browar B. zaprasza na kolejne całonocne spotkanie z grami. Minimum 12 godzin grania i ponad 300 tytułow do wyboru. Atrakcją wieczoru będzie pierwszy w Polsce turniej towarzyski w "Wizard", grę opartą na manuskryptach odnalezionych pod obeliskami Stonehenge. Gratką dla miłośników horrorów będą również gry wydawnictwa Galakta, takie jak "Horror w Arkham" czy "Posiadłość szaleństwa". Obowiązują stroje halloweenowe. Liczba biletów limitowana.

sobota, 28.10, g. 17.00 – 5.00, bilety 12 zł, przedsprzedaż na biletyna.pl klub gier planszowych Taktyk, Centrum Kultury Browar B., ul. Łęgska 28 (wejście od Bechiego)

Zapowiada się upiorna noc we Włocławku. Przyjdziesz? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się