:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C całkowite zachmurzenie

Zderzenie busa z autobusem w regionie. Auto stanęło w płomieniach. 8 osób trafiło do szpitala [FOTO]

Osiem osób trafiło do szpitala po zderzeniu busa z autobusem w miejscowości Tryl, koło Nowego w powiecie świeckim. Na szczęście wszyscy podróżujący volkswagenem zdążyli opuścić pojazd zanim spłonął. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z miejscowego komisariatu.

We wtorek (9.01.18) około 6.30 w miejscowości Tryl, pow. świecki doszło do wypadku drogowego. Zderzył się jadący z kierunku miejscowości Nowe volkswagen bus oraz autobus neoplan relacji Nowe - Grudziądz. Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że kierowca busa, z niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrolę nad samochodem. Wtedy volkswagen uderzył w jadący z przeciwnej strony autobus, po czym odbił się i wpadł do rowu, gdzie się zapalił.

Na szczęście wszyscy podróżujący nim, zarówno pasażerowie - 7 osób, jak i kierowca, opuścili pojazd nim zajął się ogniem. Cała ósemka została przewieziona do szpitala. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Nowem.

Zderzenie busa z autobusem w regionie. Auto stanęło w płomieniach. 8 osób trafiło do szpitala [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się