:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Zderzenie dwóch BMW w Chlebowie. 8 wypadków w powiecie lipnowskim [ZDJĘCIA]

Aż 8 wypadków i kolizji zanotowali lipnowscy policjanci w ostatni weekend na drogach tegoż powiatu. 3 to były poważne wypadki, które zakończyły się dużymi obrażeniami ciała, niestety nie bez udziału alkoholu.

To jeden z rekordowych ilości jeśli chodzi o zdarzenia drogowe na terenie powiatu lipnowskiego. 5 kolizji i 3 wypadki wydarzyły się w ostatni weekend na obszarze powiatu lipnowskiego.

Groźnie wyglądała kolizja, która miała miejsce w sobotę (08.09.2018) w Chlebowie. Kierujący BMW 19-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo BMW. Zderzenie pojazdów było tak silne, że oba zostały wyrzucone z drogi. Kierowcy byli trzeźwi i na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń – informuje mł. asp. Małgorzata Małkinska z KPP w Lipnie.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji na ul. Kościuszki w Lipnie. 39-letni kierowca uderzył w prawidłowo kierującego oplem mężczyznę. Na szczęście obu nic się poważnego nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Szczęścia nie miała jednak kobieta z Tłuchowa, która jadąc motorowerem nie ustąpiła pierwszeństwa seatowi. 63-letnia kierująca z obrażeniami ręki trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło tego dnia także na trasie Skępe – Kukowo.

Kierujący renault mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Auto dachowało. W wypadku obrażenia odniosła pasażerka pojazdu. Policjanci od razu wyczuli alkohol od 23-latka. Jak się okazało, po zbadaniu mieszkańca gm. Skępe w szpitalu, do którego również trafił z obrażeniami, miał ponad promil alkoholu w organizmie – relacjonuje przebieg zdarzenia mł. asp. Małgorzata Małkinska z KPP w Lipnie.

Zderzenie dwóch BMW w Chlebowie. 8 wypadków w powiecie lipnowskim [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się