:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z nich wpadł do rowu i dachował [ZDJĘCIA]

W piątek (18.05.2018) przez kilka godzin utrudniony był przejazd krajową dziesiątką. Groźnie wyglądająca kolizja w jednej chwili wyłączyła z ruchu trzy auta. Sprawczyni zdarzenia straciła prawo jazdy. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

W piątek prowadząca land rovera 43-latka z gminy Skępe wyjeżdżała z ul. Polnej w Skępem. Chciała przejechać przez trasę nr 10 i wjechać na drogę do Kierza. Prawdopodobnie nie zauważyła jadącego prawidłowo z kierunku Warszawy dostawczego mercedesa. Nie ustąpiła mu pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w wyniku czego doszło do zderzenia. Land rover odbił się od mercedesa i uderzył następnie w volkswagena, który czekał na możliwość włączenia się do ruchu na drodze do Kierza, po czym dachując wpadł do rowu.

Kierująca land roverem i pasażerka tego pojazdu zostały zabrane do szpitala. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci musieli zatrzymać dowody rejestracyjne pojazdów biorących udział w kolizji z powodu uszkodzeń jakim uległy auta.

Za stworzenie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawczyni kolizji. Na szczęście nikt z jej uczestników nie doznał poważnych obrażeń.

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z nich wpadł do rowu i dachował [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się