:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

Zderzenie dwóch samochodów. Trzy kobiety trafiły do szpitala [FOTO]

Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Puszcza Miejska. Zderzyły się tam dwa osobowe pojazdy. Trzy uczestniczki zdarzenia zostały przewiezione do szpitala.

W piątek (08.06.18) po godzinie 20-tej dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Puszcza Miejska, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce, wstępnie ustalili, że 45-letnia mieszkanka powiatu rypińskiego kierując skodą fabią, jadąc od Sierpca w kierunku Rypina, nie upewniła się co do możliwości wykonania skrętu w lewo doprowadzając do zderzenia z pojazdem vw touran, który już wcześniej rozpoczął prawidłowy manewr wyprzedzania. Podróżowała nim 34-letnia mieszkanka powiatu brodnickiego wraz z 61-letnią pasażerką.

Wszystkie uczestniczki zdarzenia zostały przewiezione do szpitala, na szczęście po przeprowadzeniu badań okazało się, że nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Zderzenie dwóch samochodów. Trzy kobiety trafiły do szpitala [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się