:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Zmiana na stołku prezesa włocławskiej spółki MBM. Dlaczego odwołano Katarzynę Figel-Stolcman?

Polityka, Zmiana stołku prezesa włocławskiej spółki Dlaczego odwołano Katarzynę Figel Stolcman - zdjęcie, fotografia

Włocławska Spółka Miejskie Budownictwo Mieszkaniowe, która powołana została do budowy mieszkań na wynajem i na wynajem, ale z dojściem do własności, ma nowego prezesa. Dotychczasową prezes Zarządu MBM Sp.z o.o. Katarzynę Figel - Stolcman zastąpiła Katarzyna Minett.

Zmianę na stanowisku prezesa komentuje prezydent Włocławka Marek Wojtkowski:

Miarą bycia prezesem jest efektywność, natomiast rok czasu, już abstrahując od tego, że sytuacja w Radzie jest specyficzna, to Pani prezes nie potrafiła przekonać radnych co do swoich pomysłów i dlatego też postanowiliśmy zrobić nowe otwarcie w spółce. Została powołana inna osoba z innymi pomysłami.

Prezydent Wojtkowski zaznaczył, że w tej chwili przygotowywany jest zupełnie inny pomysł na budowę mieszkań na wynajem.

Prezydent Włocławka cały czas podtrzymuje swoje stanowisko, że powinna to robić spółka celowa, która została na ten cel wyodrębniona.

Ja oceniam prezesów poprzez efektywność, wprowadzanie działań w spółce. Nie można liczyć tylko i wyłącznie na ciągłe dokapitalizowanie spółki. Trzeba też zacząć myśleć o bardzo realnych przychodach i myślę, że ta osoba, która została powołana takie przychody nam gwarantuje, bo takie pomysły już się pojawiły - dodał prezydent.


Zmiana na stołku prezesa włocławskiej spółki MBM. Dlaczego odwołano Katarzynę Figel-Stolcman? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się