:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Zmiany kadrowe we włocławskim ratuszu. Jest nowy wiceprezydent

Polityka, Zmiany kadrowe włocławskim ratuszu wiceprezydent - zdjęcie, fotografia

Jarosław Najberg, były prezes spółki Saniko został zastępcą prezydenta Włocławka ds.  gospodarki komunalnej z dniem 1 sierpnia 2017 r. natomiast  Bartłomiej Kucharcyk rzecznik prasowy prezydenta Marka Wojtkowskiego odszedł z pełnionej funkcji z powodów zdrowotnych jak podkreślił prezydent Marek Wojtkowski. Tę funkcję od 1 września 2017 r. ma pełnić Angelika Żychlewicz dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta we Włocławku.

Jak podkreślił prezydent Marek Wojtkowski z dniem 31 lipca br. Jacek Wojciechowski złożył rezygnację z pełnienie swej funkcji, zastępcy ds. gospodarki komunalnej. Rezygnacja została przez prezydenta przyjęta. W związku z tym przedstawiono nowego wiceprezydenta Jarosława Najberga, który dotychczas był prezesem przedsiębiorstwa SANIKO.

Jarosław Najberg jest osobą młodą, ma bagaż różnych doświadczeń, zarówno w zakresie zarządzania, ale nie tylko, ma doświadczenie w zakresie szkolnictwa wyższego. Jest nauczycielem akademickim. Jestem przekonany, że znajomość materii spowoduje, że w gospodarce komunalnej doskonale sobie poradzi. Rozpoczęliśmy prace w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Jestem przekonany, że Jarosław Najberg ma wiele doświadczeń i przemyśleń, dlatego sprosta zadaniu - zarekomendował wiceprezydenta prezydent Marek Wojtkowski.

Krzysztof Kukucki, przewodniczący Rady Miejskiej, szef włocławskiego SLD zmianę na stanowisku wiceprezydenta przyrównuje do sztafety. Chwalił dotychczasowe osiągnięcia Wojciechowskiego „w 100 proc. wywiązał się z powierzonych zadań".

Program włocławskie mieszkania został przygotowany a obecnie wyścig w sztafecie ma doprowadzić do mety Jarosław Najberg, który mieszkańcom Włocławka dał się poznać jako osoba dynamiczna, dysponująca potencjałem merytorycznym – mówił Krzysztof Kukucki.

Po uzyskaniu dobrych wyników w jednej dyscyplinie będzie się sprawdzał w kolejnej dyscyplinie „wieloboju” nadzorując gospodarką mieszkaniową – kontynuował Kukucki.

Wicprezydent Jarosław Najberg podziękował za zaufanie jakim go obdarzono.

Wyraziłem zgodę na zaproponowaną funkcję, ponieważ sytuacja wymaga zwiększenia dynamizmu i przyspieszenia prac, choć tak naprawdę na tym tracę, bo doskonale współpracowało mi się z moimi ludźmi w Saniko. Wczoraj wychodziłem z firmy ze łzami w oczach, ale taka decyzja czasami jest konieczna do podjęcia. Mam nadzieję, że praca w Urzędzie da mi satysfakcję i osobiste spełnienie. Postaram się aby poziom satysfakcji z obsługi był jak największy i aby urząd funkcjonował jak najsprawniej - mówił wiceprezydent Jarosław Najberg.


Zmiany kadrowe we włocławskim ratuszu. Jest nowy wiceprezydent komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się