:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Znany aktor filmowy i telewizyjny odwiedzi Brześć Kujawski i Włocławek. Przyjdziesz?

Rozrywka, Znany aktor filmowy telewizyjny odwiedzi Brześć Kujawski Włocławek Przyjdziesz - zdjęcie, fotografia

Brzeskie Centrum Kultury  włączyło się do akcji promującej " Kujawsko -Pomorski Szlak Organowy". Inicjatywa ta ma na celu prezentacje muzyki organowej w naszym województwie. Brześć Kujawski, tuż obok Torunia, Markowic i Włocławka, jest jednym z miast gdzie będzie można usłyszeć organowe wykonania.

Koncert odbędzie się w kościele św. Stanisława w Brześciu Kujawskim, w niedzielę 20 listopada, o godz. 18:00. W sobotę 19 listopada 2016 roku o godz. 19.00 koncert odbędzie się we włocławskiej katedrze. 

Podczas koncertu zostanie wystawione Oratorium Fryderyka Stankiewicza "Tryptyk Rzymski".

Wystąpią artyści z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, zespół instrumentalny i wokalny.

Główną rolę będzie pełnił Michał Chorosiński - znany aktor filmowy i telewizyjny.  Zagrał w takich filmach jak: Ogniem i mieczem (jako kniaź Symeon Kurcewicz), Sukces, Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem (jako bratanek), Klan (jako Marek Szymański, piłkarz, zawodnik Klubu Sportowego „Helios"), Na dobre i na złe (jako lekarz), Adam i Ewa (jako Czarek Zdrojewski, chłopak Magdy), Samo życie (jako student Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lotniczych w Dęblinie), Na Wspólnej (jako Witold Wierzbicki, trener judo), M jak miłość (jako Leszek Skalski, ojciec Oli Nowickiej, były mąż Ewy), Pierwsza miłość (jako Hubert Bartkowiak, specjalista ds. klientów indywidualnych Centrum Doradczego dla Rolników, gdzie pracę podjęła Teresa Żukowska), Biuro kryminalne (jako Robert Słowik), Samo życie (jako Igor, pracownik Agencji Reklamowej „Aspekt” należącej do Moniki Dąbrowskiej a potem do Krystiana Boguckiego), Czas honoru (jako kapitan „Jastrząb”, dowódca oddziału partyzanckiego AK).

Organizatorem koncertu jest Teatr Muzyczny w Toruniu. Oratorium zostanie poprzedzone, zgodnie z tytułową ideą koncertu, utworem organowym.

Wstęp wolny.

Dołącz do nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Znany aktor filmowy i telewizyjny odwiedzi Brześć Kujawski i Włocławek. Przyjdziesz? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się