:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Zniszczył drzwi do mieszkania. A wszystko przez zazdrość o dziewczynę

Ludzie_, Zniszczył drzwi mieszkania wszystko przez zazdrość dziewczynę - zdjęcie, fotografia

Rypińscy policjanci zatrzymali 20-latka, któremu przedstawili zarzut uszkodzenia mienia. Sprawca kopiąc drzwi do mieszkania uszkodził je, powodując starty w wysokości 1500 zł. Teraz mu grozi do 5-ciu lat więzienia oraz zwrot kosztów uszkodzenia.

W minionym tygodniu policjanci zostali poinformowani przez właścicielkę mieszkania o uszkodzeniu drzwi wejściowych. Do tego uszkodzenia miało dojść pod koniec kwietnia, a wartość strat, które sprawca spowodował wyniosły 1500 zł.

Po formalnym zgłoszeniu tej sprawy i złożeniu wniosku o ściąganie sprawcy policjanci przystąpili do zbierania dowodów. Na tej podstawie wytypowali 20-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, którego zatrzymali. Mężczyzna kopiąc drzwi uszkodził ich powierzchnię oraz ościeżnicę, a powodem takiego zachowania była zazdrość o dziewczynę. 20-latek usłyszał już zarzut umyślnego uszkodzenia mienia, za co grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności. Będzie musiał również zwrócić koszty spowodowanych uszkodzeń.

Zniszczył drzwi do mieszkania. A wszystko przez zazdrość o dziewczynę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się