:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Specjalistyczne narzędzia samochodowe i sprzęt warsztatowy - Sklep Jason.com.pl (wygasło)

Specjalistyczne narzędzia samochodowe i sprzęt warsztatowy - Sklep Jason.com.pl
cena: 10 PLN

Firma JASON s.c. powstała w 1996 roku. Od rozpoczęcia funkcjonowania paramy się kompleksowym wyposażaniem stacji diagnostycznych i warsztatów samochodowych cały czas poszerzając proponowany asortyment.

Mając na baczeniu rosnące potrzeby klientów i stały rozwój Firmy oferujemy różny asortyment profesjonalnych narzędzi ręcznych i specjalistycznych. W naszym asortymencie znajdziesz narzędzia topowych producentów: Jonnesway, King Tony, Boxo, HP, Wiha, Walter, Rennsteig, Magneti Marelli, Triumf, Energo-lab, CHY, Kyoritsu, Autodata, Wallter, Alpen, Laser, Telwin, Scala, Vessel, Galagar. Są to narzędzia bardzo wysokiej klasy i doskonałej jakości, których kolejnym walorem są korzystne ceny.

Zapraszamy do naszego sklepu https://jason.com.pl/, na którym bez mała każdego dnia pojawiają się nowe narzędzia celem zaspokojenia dużych oczekiwań klientów.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-08-12 10:32:02