Reklama

Kierowca zasłabł i uderzył w słup w Lubrańcu

05/05/2026 11:30

Kierowca zasłabł za kierownicą, co skutkowało wypadkiem drogowym w Lubrańcu. Pojazd wypadł z trasy i uszkodził infrastrukturę drogową. Mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych kierowca zmarł w szpitalu.

W Lubrańcu kierowca lokalnej firmy produkcyjno‑handlowo‑usługowej zasłabł w trakcie jazdy. Samochód zjechał na przeciwległy pas, potem na chodnik i uderzył w słup oświetleniowy oraz barierę energochłonną.

Zgłoszenie trafiło 29 kwietnia 2026 roku do Państwowej Inspekcji Pracy od pracodawcy. Sprawa została zakwalifikowana jako wypadek przy pracy.

Wszystko wydarzyło się podczas rozwożenia wyrobów piekarniczych. Po zasłabnięciu kierowcy pojazd nie zatrzymał się na jezdni i zjechał z trasy. Uderzenie uszkodziło elementy przy drodze.

Reklama

Na miejsce przyjechały służby. Kierowcę przewieziono do szpitala. Tam zmarł.

Na razie nie ma informacji o innych poszkodowanych ani o przyczynach zasłabnięcia. Nie podano też danych kierowcy.

Okoliczności są wyjaśniane.

Jedna chwila zmieniła wszystko.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: https://bydgoszcz.pip.gov.pl/wypadki-przy-pracy-w-2026#kwiecien Aktualizacja: 05/05/2026 13:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo nWloclawek.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości