:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Inwestycje, Otwarcie Seniora Lubrańcu [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
nWloclawek.pl 13/07/2019 19:07

W Lubrańcu powstał Dom Seniora.

13 lipca 2019 roku w Lubrańcu o godzinie 11:00 na ulicy Św. Anny 26  odbyło się uroczyste otwarcie Domu Seniora  "Bronek"

Wśród zaproszonych gości  był Burmistrz Miasta i Gminy Stanisław Budzyński, proboszcz ks. Waldemar Karasiński, dr Jadwiga Wojciechowska, sąsiedzi oraz osoby, które przyczyniły się do powstania ośrodka.

Reklama

Otwarcie Domu Seniora w Lubrańcu [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Aniutka - niezalogowany 2019-07-15 10:40:45

    Ja osobiscie sie cieszę, ze takie miejsca dla seniorow powstaja. Funkcjonowanie codzienne w starszym wieku nie jest takie latwe - niektorzy seniorzy wymagaja wrecz calodobowej opieki. Na szczescie sa takie miejsca jak ten dom seniora Pod topolami w Piotrkowie Kujawskim - gdzie obecnie przebywa moja ciocia i jest zadowolona z tego miejsca i zyczliwosci personelu.

  • Gośćteresa - niezalogowany 2019-07-15 19:05:46

    Jaka cena pobytu bo emerytury zerowe na gigantyczne oplaty w tych osrodkach a w ilu krzywda ludzks sie dzieje bo starosc to nie jest radosc

  • GośćUla - niezalogowany 2019-07-15 21:18:22

    Myślę, że nie ustrzeżemy się takich placówek. I dobrze bo społeczeństwo starzeje się, młodzi niestety nie mają czasu zająć się swoimi najbliższymi. Dlatego popieram, a im lepsze warunki, tym bardziej należy pozytywnie myśleć o starości. Życzę powodzenia i niech podopieczni dożywają sędziwych lat pod opieką troskliwych ludzi i w takim otoczeniu.

  • GośćCelina - niezalogowany 2019-07-15 21:42:34

    Byłam dzisiaj w tej placówce obiekt o bardzo wysokim standardzie moja siostra już się zdecydowała właściciele zadbali o każdy szczegół . Urocze miasteczko i okolica tu można jeszcze pożyć a nie czekać na swój koniec.

  • Gość Jan Kowalski - niezalogowany 2019-07-15 23:21:31

    Znam właścicieli tego miejsca są to dobrzy mili ludzie

  • Gośćaaaa - niezalogowany 2019-07-18 11:53:07

    Fajnie , że po drugiej stronie ulicy jest cmentarz. Będą mieli bosko.

  • gość 2019-07-19 09:12:09

    Ludzie starsi bardzo lubią spacerować po cmentarzu...... Mam babcie w wieku 84 lat, i uwielbia sobie pochodzić po cmentarzu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 11:00:30

    Byłem wczoraj z moją żoną obejrzeć placówkę. Miejsce jest naprawdę godne uwagi. Budynek nie posiada żadnych barier architektonicznych, pokoje bardzo ładne i przytulne. Właściciele bardzo sympatyczni ludzie. Ten Dom to miejsce gdzie będzie mieszkała moja mama. Naprawdę polecam.

  • gość 2019-07-25 21:33:56

    Prowadząca ten obiekt to wspaniały człowiek! Może niektóre rodziny będą mogły wreszcie zabrać swoich bliskich z przytułku za 3 tys. w Redczu i zapewnić im w Lubrańcu warunki godne człowieka.

  • GośćRenata - niezalogowany 2019-08-03 17:15:47

    Mój tata jest od w domu seniora od 01.08.2019 jest bardzo zadowolony, mówi że żaluje, że tak późno się zdecydował. Codziennie zajęcia rehabilitacyjne w sali przystosowanej do tego typu zajęć, pokoje dwuosobowe w każdym duża łazienka. Bardzo wysoki standart obiektu i bardzo miła i fachowa opieka. Polecam.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 11:13:34

    A ja odniosę się obiektywnie do takich domów bo z praktyki mam wiedzę.
    Wszędzie jest pięknie opisane opieką całodobowa, personel wykwalifikowany,pielęgniarki,rehabilitacja,
    Opieka calodobowa, personel życzliwy wyzywienie wg wymagan zdrowotnych itd.itd.
    Z tego to 10% jest prawdą.
    Moja mama była przez 3 mies.w prywatnym domu seniora z koniecznosci . Dom również nowo otwarty. Powiem tak: warunki mieszkaniowe b.dobre. pokoje z lazienkami 2 os. Mama nawet była sama bo obiekt nie był jeszcze cały zapelniony seniorami. Ale pobyt i opieka całodobowa polegała na wyżywienie seniora, podaniu leków i praniu bielizny i pościeli. I to wszystko.Opieka lekarską mierna a i o życzliwości i wyrozumiałości w stosunku seniora można podyskutować.
    Tak że proszę nie wierzyc w to co takie domy oferują na stronach internetowych i jesli kogoś z rodziny oddacie z koniecznosci do takich domow to.odwiedzajcie i kontrolujcie tak jak ja to robilem.

  • Gość Ania - niezalogowany 2019-10-02 20:31:56

    Tym razem wszystkie opinie pozytywne są prawdziwe. Była tam nasza mama i czuła się jak w domu ,a Panią właścicielkę traktowała jak kogoś z rodziny nawet w szpitalu . Cały personel bardzo fachowy ,wykazujący olbrzymią empatię. Posiłki były tak dobre i wykonane z naturalnych zdrowych produktów ,ze można było mieć wrażenie ,że jest się na wczasach. Ogólnie przepiękne miejsce oraz cała okolica. To jedyny ośrodek jaki my widzieliśmy dla seniorów gdzie priorytetem jest godność podopiecznych . Z odwiedzinami nie było żadnego problemu ,więc wszystko widzieliśmy dokładnie ,a byliśmy często o różnym czasie bez zapowiedzi. Mama mimo ,ze na początku nie ufna później czuła ,że to jej miejsce . Dziękujemy całemu zespołowi !!!

Dodajesz jako: |