:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Otwarcie Domu Seniora w Lubrańcu [ZDJĘCIA]

Inwestycje, Otwarcie Seniora Lubrańcu [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
nWloclawek.pl 13/07/2019 19:07

W Lubrańcu powstał Dom Seniora.

13 lipca 2019 roku w Lubrańcu o godzinie 11:00 na ulicy Św. Anny 26  odbyło się uroczyste otwarcie Domu Seniora  "Bronek"

Wśród zaproszonych gości  był Burmistrz Miasta i Gminy Stanisław Budzyński, proboszcz ks. Waldemar Karasiński, dr Jadwiga Wojciechowska, sąsiedzi oraz osoby, które przyczyniły się do powstania ośrodka.

Reklama

Otwarcie Domu Seniora w Lubrańcu [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Aniutka - niezalogowany 2019-07-15 10:40:45

    Ja osobiscie sie cieszę, ze takie miejsca dla seniorow powstaja. Funkcjonowanie codzienne w starszym wieku nie jest takie latwe - niektorzy seniorzy wymagaja wrecz calodobowej opieki. Na szczescie sa takie miejsca jak ten dom seniora Pod topolami w Piotrkowie Kujawskim - gdzie obecnie przebywa moja ciocia i jest zadowolona z tego miejsca i zyczliwosci personelu.

  • Gośćteresa - niezalogowany 2019-07-15 19:05:46

    Jaka cena pobytu bo emerytury zerowe na gigantyczne oplaty w tych osrodkach a w ilu krzywda ludzks sie dzieje bo starosc to nie jest radosc

  • GośćUla - niezalogowany 2019-07-15 21:18:22

    Myślę, że nie ustrzeżemy się takich placówek. I dobrze bo społeczeństwo starzeje się, młodzi niestety nie mają czasu zająć się swoimi najbliższymi. Dlatego popieram, a im lepsze warunki, tym bardziej należy pozytywnie myśleć o starości. Życzę powodzenia i niech podopieczni dożywają sędziwych lat pod opieką troskliwych ludzi i w takim otoczeniu.

  • GośćCelina - niezalogowany 2019-07-15 21:42:34

    Byłam dzisiaj w tej placówce obiekt o bardzo wysokim standardzie moja siostra już się zdecydowała właściciele zadbali o każdy szczegół . Urocze miasteczko i okolica tu można jeszcze pożyć a nie czekać na swój koniec.

  • Gość Jan Kowalski - niezalogowany 2019-07-15 23:21:31

    Znam właścicieli tego miejsca są to dobrzy mili ludzie

  • Gośćaaaa - niezalogowany 2019-07-18 11:53:07

    Fajnie , że po drugiej stronie ulicy jest cmentarz. Będą mieli bosko.

  • gość 2019-07-19 09:12:09

    Ludzie starsi bardzo lubią spacerować po cmentarzu...... Mam babcie w wieku 84 lat, i uwielbia sobie pochodzić po cmentarzu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 11:00:30

    Byłem wczoraj z moją żoną obejrzeć placówkę. Miejsce jest naprawdę godne uwagi. Budynek nie posiada żadnych barier architektonicznych, pokoje bardzo ładne i przytulne. Właściciele bardzo sympatyczni ludzie. Ten Dom to miejsce gdzie będzie mieszkała moja mama. Naprawdę polecam.

  • gość 2019-07-25 21:33:56

    Prowadząca ten obiekt to wspaniały człowiek! Może niektóre rodziny będą mogły wreszcie zabrać swoich bliskich z przytułku za 3 tys. w Redczu i zapewnić im w Lubrańcu warunki godne człowieka.

  • GośćRenata - niezalogowany 2019-08-03 17:15:47

    Mój tata jest od w domu seniora od 01.08.2019 jest bardzo zadowolony, mówi że żaluje, że tak późno się zdecydował. Codziennie zajęcia rehabilitacyjne w sali przystosowanej do tego typu zajęć, pokoje dwuosobowe w każdym duża łazienka. Bardzo wysoki standart obiektu i bardzo miła i fachowa opieka. Polecam.

Dodajesz jako: |