Reklama

Marsz w rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego we Włocławku

13/12/2015 00:00

Dziś (13.12.2015) w rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego działacze Obozu Narodowo-Radykalnego oddział Włocławek zorganizowali manifestację antykomunistyczną pt. „Patrioci Przeciwko Komunie” , która przeszła ulicami Włocławka .

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo nWloclawek.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości