:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piknik w Baruchowie 2018. Piękni i Młodzi, Future Folk i Defis [ZDJĘCIA]

Koncerty, Piknik Baruchowie Piękni Młodzi Future Defis [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
13/08/2018 07:02
SIER 12
Baruchowo godz: 16:00

12 sierpnia 2018 roku w Baruchowie odbył się Piknik Rodzinny. Na scenie oprócz lokalnych artystów pojawiły się gwiazdy Disco Polo Defis i Piękni i Młodzi oraz Future Folk.

Oglądaj także naszą fotorelację: Piękni i Młodzi i Defis w Baruchowie (kliknij tutaj)

Tradycyjnie jak co roku wójt Gminy Baruchowo Stanisław Sadowski w sierpniu organizuje „Piknik Rodzinny”. W tym roku 12 sierpnia 2018 r. baruchowianie i przybyli mieszkańcy z pobliskich i odległych miejscowości, a nawet goście z Francji bawili się tłumnie do późnych godzin nocnych na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie w dobrym humorze przy jak podkreślali nowoczesnej, kultowej, wesołej muzyce mówiąc „mamy szeroką paletę zespołów, które dostarczają nam wiele radości, są utwory o różnych gustach muzycznych i to jest wspaniałe!"

Rozpoczynamy piknik w tym roku troszeczkę wcześniej przed 15 sierpnia. Zakończyliśmy przed południem dożynki gminno - parafialne, a po południu rozpoczynamy piknik rodzinny. Jest kilka zespołów, które będą bawić naszą przemiłą publiczność, naszych mieszkańców i z powiatu włocławskiego, a nawet odległych miejscowości. Jest mi miło, ponieważ właśnie tego typu imprezy u nas cieszą się wielkim powodzeniem. Wystąpią znani i lubiani twórcy muzyki takie zespoły jak Defis, Future Folk, Piękni i Młodzi oraz Thomas Grotto. Każdy znajdzie dla siebie coś wspaniałego i będzie się mógł doskonale bawić. Aura nam dopisuje - powiedział wójt Stanisław Sadowski.

Wójt zapytany jaki fenomen tkwi w tym, że imprezy sierpniowe przyciągają do Baruchowa takie wielkie tłumy, odpowiedział żartobliwie, że wszyscy lubią wójta, a za chwilę skomentował skromnie, że jest tu dogodna przestrzeń do tego typu imprez, a poza tym gmina stara się wyszukiwać co roku inny, niepowtarzalny repertuar muzyczny.

Obszar sportowy w Baruchowie na półmetku lata, w słoneczne popołudnie wypełniony został tłumnie, powodem jest kwestia zintegrowanego baruchowskiego społeczeństwa, które lubi radośnie spędzać czas, a jest zdaniem wicestarosty Marka Jaskulskiego powód, ponieważ dokonania gminy są ogromne, nie tylko w kwestiach kulturalnych, sportowych, ale w całej infrastrukturze, która pięknieje.

Wicestarosta uczestniczy w imprezie z dwóch powodów.

Po pierwsze to wspaniała, tradycyjna impreza, ale również z powodu drugiego wątku 100 lecia Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, która to rocznica jest wyjątkową okazją do spędzenia wspólnego czasu. Spełniając pewien dług wdzięczności wobec naszych przodków, którzy na pewno nie marzyli o tym, że w pięknej, wolnej Polsce co najmniej względnym dobrobycie przyszło nam żyć i powinniśmy się radować i nauczyć się jako Polacy świętować. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom gminy i współpracujemy, a jest to współpraca modelowa – podkreślił wicestarosta Marek Jaskulski.

Na samym początku pikniku swoją twórczość zaprezentował Zespół Folklorystyczny Swojacy pod kierownictwem Julii Skowrońskiej,  a następnie odbył się Show Akrobatyczny Formacji: AKRO – TOP; DUO-TOP; TRIO-TOP.

Spychalski Witold był jak sam o sobie mówi akrobatom amatorem, zawodowcem, teraz jest trenerem społecznym w Baruchowie i na piknik rodzinny przygotował występ Julii Miziołek, Wiktorii Han i Klaudii Brewerskiej. Ponadto zaprezentowały swój układ, który jest efektem wspólnej pracy z trenerem Justyna Kacprzyk, Weronika Pietruszewska, i Alicja Brylińska.

Prowadzę zespół, właściwie dziewczynek. Są one wspaniałe, pięknie wykonały mimo niesprzyjającej  ze względu na wiatr i słońce aury dla akrobatyki  występy. Starsze zrobiły dwa układy: piramidy statyczne i układy dynamiczne oraz salta. Pierwsze w Polsce pokazały dzisiaj na tym drążku. Pracują ciężko, starsze już 4 lata, młodsze natomiast około 2 lat - mówił trener Spychalski Witold.

Na pytanie co spowodowało, że przekazuje umijętności społecznie odpowiedział, że po to ma się wiedzę, aby ją przekazać innym. Starsze dziewczynki według niego mogą już nawet uczyć inne osoby, ponieważ tyle przekazał im specjalistycznej wiedzy. Dla niego jest to ogromna satysfakcja.

Konferansjer Marcin Michalski powitał ponownie przyjaciół z Gminy Becon - Les - Granits położonej w pięknym regionie Andegawenii w dorzeczu rzeki Loary, którzy przyjechali w minioną sobotę i będą zwiedzali  w Polsce między innymi Kraków, Wieliczkę.

Górale z Zakopanego przyjechali do Baruchowa aby zagrać i rozbawić publiczność na Kujawach jak zapowiedział konferansjer zespół grający folk góralski. Po raz pierwszy w Baruchowie zaśpiewał Zespół Future Folk– polski zespół muzyczny, wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z gatunku dubstep z wpływami folku góralskiego.

Jak podkreślił lider zespołu Stanisław Karpiel-Bułecka jeszcze nie zagrali a już zostali przyjęci jak u Pana Boga za piecem, a jego zdaniem to się ceni i to jest bardzo ważne. Oni są też tak przyjaźnie nastawieni do ludzi i to jest według niego piękne. Na ten dzień przygotowali standardowy repertuar, ale to się okaże na scenie, ponieważ wszystko zależy od zgromadzonych słuchaczy. Podczas występu dali z siebie wszystko trafiając w gusta szerokiej publiczności. Na koncercie plenerowym w Baruchowie publiczność była zachwycona charyzmatycznymi i zaangażowanymi w wykonanie muzyki idolami zespołu. Artyści na scenie błyszczeli, a publiczność skandowała "jeszcze więcej!"

Podczas wywiadu na pytanie Jakie to uczucie jest mieć mnóstwo fanów artysta odpowiedział:

Zawsze jest miło, im więcej ich mamy tym lepiej dla nas. Co chwilę tak jak dzisiaj gramy to jesteśmy nowością. Nie jesteśmy w rozgłośniach radiowych największych, ale na to przyjdzie jeszcze czas. Wolimy robić to w taki sposób jak teraz, jeździmy, gramy, pokazujemy naszą twórczość, to co kochamy, co gra nam w sercu. Może nie mamy aż tak dużo fanów jak inne znane gwiazdy w Polsce, ale mamy wielu fanów, nie ilość ale jakość się liczy dla nas.

O planach na przyszłość artysta mówił, że „III płyta, trzeci krążek zespołu Future Folk będzie na wiosnę. Chcielibyśmy to zrobić wcześniej, ale ze względu na to, że gramy i sezon jest pracowity nie ma czasu żeby siąść, ale mamy zarysy tego co będzie. Zbieramy, bijemy się z myślami, smycek smarujemy, gęśle stroimy do tego. Inspiracja jest, teksty się piszą, także płyta na wiosnę będzie i to jest nasz najważniejszy, najbliższy plan i oczywiście cały czas koncertowanie - mówił Stanisław Karpiel-Bułecka lider zespołu Future Folk.

Na pikniku gościła między innymi Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki. Konferansjer Marcin Michalski zachęcał aby odwiedzić stoisko, na którym są ulotki informujące o pracy, o tym czym się zajmuje stowarzyszenie. Stowarzyszenie było fundatorem nagród wręczanych w konkursie podczas pikniku rodzinnego połączonego z Obchodami Odzyskania Niepodległości, a pytania dotyczyły działalności LGD.

Korzystają z gościnności wójta Stanisława Sadowskiego Zespół Szkół w Kowalu zaperezentował swoją ofertę edukacyjną. Po raz trzeci gościli już na pikniku rodzinnym w Baruchowie. Mieszkańcy, a szczególnie młodzież mieli okazję zapoznać z bogatą ofertą szkoły, która oferuje kształcenie w Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych w systemie 3- letnim bądź 2-letnim oraz w Szkole Policealnej na wielu kierunkach.

Nowym kierunkiem w tym roku jest opiekunka dziecięca oraz technik informatyk. Z racji tego, że otwieramy we wrześniu nową pracownię informatyczną, którą ufundowało Starostwo Powiatowe serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby kształcić się w tym kierunku i w innych o czym zapoznać się mogą na stronie www.zskowal.pl - zachęcała do skorzystania z oferty dyrektor Sylwia Jabłońska.

Po fascynujących słuchaczy występach przyszedł czas na zabawę, którą uświetnił  do późnych godzin nocnych Zespół Silwers.

Zapowiedź:

Wójt Gminy Baruchowo wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie serdecznie zapraszają w niedzielę dnia 12.08.2018r na Piknik Rodzinny. Impreza rozpoczyna się o godz. 16:OO występami Zespołu SWOJACY oraz pokazami Akrobatycznymi, Zespół SILVERS, natomiast już od godz.18:3O występować będą artyści scen polskich, takie zespoły jak: DEFIS, FUTURE FOLK,PIĘKNI I MŁODZI, Thomas Grotto, a podczas zabawy tanecznej grał będzie Zespół SILVERS.

Z okazji obchodów 100 rocznicy Święta Niepodległości na placu przy Hali Sportowej wystawione będą pojazdy militarne. Niektórymi z nich chętni będą mogli się przejechać w godz.: 16:OO-19:OO. Przewidzianych jest jeszcze wiele innych atrakcji takich jak Park rozrywki dla dzieci i młodzieży, gokarty oraz stoiska handlowe i gastronomiczne.

Program:

16:OO-16:4O Występ Zespołu Folklorystycznego SWOJACY

16:4O-17:1O Show Akrobatyczne Formacji:

AKRO – TOP; DUO-TOP; TRIO-TOP

17:1O-18:3O Koncert Zespołu SILVERS

18:3O-19:3O Koncert Zespołu DEFIS

19:3O-2O:3O Thomas GROTTO

2O:3O-21:3O Koncert Zespołu FUTURE FOLK

21:3O-22:3O Koncert Zespołu PIĘKNI I MŁODZI

22:3O-24:OO Zabawa taneczna z Zespołem SILVERS

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Włocławek

Piknik w Baruchowie 2018. Piękni i Młodzi, Future Folk i Defis [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez nwloclawek.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Aleksandra Suchomska Promocje włocławskie z siedzibą w Smólnik 87-815, Smólnik 18A

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"