Kolejny hotel, a po co i komu, hotel Młyn stoi w ruinie i straszy od kilku lat, hotel Baza kolejny zamknięty na głucho i budynek niewykorzystany...czy do naszego miasta przyjeżdża tylu turystów, że potrzebuje kolejny hotel? Może pomyśleć o przyszłości miasta i wznowić produkcję tego historycznego zakładu, którego historia sięga roku 1816 i stworzyć nowe miejsca pracy dla mieszkańców!!!! Miejskie imprezy kończą się o 22ej bo to miasto "upadłych" i moherowych beretów. Były Juwenalia, w innych miastach imprezy do 2giej w nocy w różnych częściach miasta u nas 22.00 i koniec, teraz Dni Włocławka - imprezy do 22giej i do domu i spać! więc nie ma co się dziwić, że młodzi uciekają z miasta bo włodarz nie potrafi zatrzymać ich w mieście, woli "zaorać" całe miasto udając, że coś robi dla nas mieszkańców- nie o to chodzi, żeby ciągnąć milion srok za jeden ogon....
A pani Ela z przystani, to zbieżność nazwisko z Panem Buszem?
Urzędników jest za dużo, należy zwalniać odchudzać administrację i powrócić do pracy, 7 godzin zamiast 8 godzin pracy to kpina. To tego 14 pensja czy jakieś dodatki za staż pracy itd to cyrk. Nikt kto pracuje w urzędzie a nie pracował poza biurkiem urzędnika w swoim życiu innym zawodzie przynajmniej 10 lat czy to w fabryce przetwórstwie rolnictwie budowie itd nie powinien być zatrudniany. Urzędnik powinien pokazać że to życiu pracował 10 lat gdzieś gdzie wytwarza się coś ciężko pracuje a tak mamy bandy urzędników którzy nic poza urzędnikiem byciem nie robiło w życiu, z 4 dniowym godzinowo tygodniem pracy 13 nastka itd. I umowami o pracę bez agencji. Gdy ludność miasta spada to o tyle samo procent powinno się zwalniać w urzędach! A informatyzacja dodatkowo powinna jak w każdej innej branży powodować zmniejszanie zatrudnienia patrz hipermarkety kasjerki czy banki czy obsługa kadr w dużych prywatnych firmach, nikt nie zatrudnia tyle osób co urzędy od obsługi plac np.
Jak zwykle najwięcej do powiedzenia o pracy nauczycieli mają osoby, które nawet poprawnej wypowiedzi sklecić nie potrafią. Dziwna zależność.
Dzieci za dużo spędzają czasu przed ekranami telefonów a za mało przed książkami i zeszytami. To, że dzieci się nie uczą to nie wina nauczycieli tylko brak zainteresowania rodziców bo sami też są zajęci skrolowaniem. Niestety ale rosną nam pokolenia roszczeniowych nierobów i wiecznie nieszczęśliwych dzięci. Nauczycieli i tak zaraz nie będzie bo młodzi, ambitni ludzie nie chcą pracować z "pociechami" i urzerać się z pretensjonalnymi rodzicami. Doceniajmy tych, którzy jeszcze zostali bo i oni bardzo często myślą o zmianie zawodu. P.S. nie jestem nauczycielem.
Wyślij wiadomość
Znany zakład we Włocławku wystawiony na sprzedaż. Cena robi wrażenie
Kolejny hotel, a po co i komu, hotel Młyn stoi w ruinie i straszy od kilku lat, hotel Baza kolejny zamknięty na głucho i budynek niewykorzystany...czy do naszego miasta przyjeżdża tylu turystów, że potrzebuje kolejny hotel? Może pomyśleć o przyszłości miasta i wznowić produkcję tego historycznego zakładu, którego historia sięga roku 1816 i stworzyć nowe miejsca pracy dla mieszkańców!!!! Miejskie imprezy kończą się o 22ej bo to miasto "upadłych" i moherowych beretów. Były Juwenalia, w innych miastach imprezy do 2giej w nocy w różnych częściach miasta u nas 22.00 i koniec, teraz Dni Włocławka - imprezy do 22giej i do domu i spać! więc nie ma co się dziwić, że młodzi uciekają z miasta bo włodarz nie potrafi zatrzymać ich w mieście, woli "zaorać" całe miasto udając, że coś robi dla nas mieszkańców- nie o to chodzi, żeby ciągnąć milion srok za jeden ogon....
Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje OSiR. Miasto zabrało głos
A pani Ela z przystani, to zbieżność nazwisko z Panem Buszem?
Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje OSiR. Miasto zabrało głos
Urzędników jest za dużo, należy zwalniać odchudzać administrację i powrócić do pracy, 7 godzin zamiast 8 godzin pracy to kpina. To tego 14 pensja czy jakieś dodatki za staż pracy itd to cyrk. Nikt kto pracuje w urzędzie a nie pracował poza biurkiem urzędnika w swoim życiu innym zawodzie przynajmniej 10 lat czy to w fabryce przetwórstwie rolnictwie budowie itd nie powinien być zatrudniany. Urzędnik powinien pokazać że to życiu pracował 10 lat gdzieś gdzie wytwarza się coś ciężko pracuje a tak mamy bandy urzędników którzy nic poza urzędnikiem byciem nie robiło w życiu, z 4 dniowym godzinowo tygodniem pracy 13 nastka itd. I umowami o pracę bez agencji. Gdy ludność miasta spada to o tyle samo procent powinno się zwalniać w urzędach! A informatyzacja dodatkowo powinna jak w każdej innej branży powodować zmniejszanie zatrudnienia patrz hipermarkety kasjerki czy banki czy obsługa kadr w dużych prywatnych firmach, nikt nie zatrudnia tyle osób co urzędy od obsługi plac np.
We Włocławku ubywa dzieci. Miasto zmienia zasady wynagradzania w szkołach
Jak zwykle najwięcej do powiedzenia o pracy nauczycieli mają osoby, które nawet poprawnej wypowiedzi sklecić nie potrafią. Dziwna zależność.
We Włocławku ubywa dzieci. Miasto zmienia zasady wynagradzania w szkołach
Dzieci za dużo spędzają czasu przed ekranami telefonów a za mało przed książkami i zeszytami. To, że dzieci się nie uczą to nie wina nauczycieli tylko brak zainteresowania rodziców bo sami też są zajęci skrolowaniem. Niestety ale rosną nam pokolenia roszczeniowych nierobów i wiecznie nieszczęśliwych dzięci. Nauczycieli i tak zaraz nie będzie bo młodzi, ambitni ludzie nie chcą pracować z "pociechami" i urzerać się z pretensjonalnymi rodzicami. Doceniajmy tych, którzy jeszcze zostali bo i oni bardzo często myślą o zmianie zawodu. P.S. nie jestem nauczycielem.